Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XV Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 18-19 września 2021 r. w Ustce.

Już po raz piętnasty drużyny będą uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. W ostatniej edycji turnieju, który odbył się w Niechorzu pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Mador Sosnowiec, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Getmotor Dormowo. Trzecie miejsce zajęły ex aequo PKC Group Starachowice i Emik Brudaki.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 50 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 sierpnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl

SOBOTA 18.09

GRUPA A

boisko nr 1
9.00 FM LOGISTIC – BORGA
boisko nr 2
9.00 GC METAL WYSOGOTOWO – URZĄD MIEJSKI W SZUBINIE
boisko nr 3
9.55 FM LOGISTIC – GC METAL WYSOGOTOWO
boisko nr 1
10.25 BORGA – URZĄD MIEJSKI W SZUBINIE
boisko nr 2
11.20 GC METAL WYSOGOTOWO – BORGA
boisko nr 3
11.20 URZĄD MIEJSKI W SZUBINIE – FM LOGISTIC

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA B

boisko nr 3
9.00 NORDEA ŁÓDŹ – CELSIUM SKARŻYSKO-KAM.
boisko nr 1
9.25 NTG POLAR ROAD W-WA – GAZOWNIA KOSZALIN
boisko nr 2
10.25 NORDEA ŁÓDŹ – NTG POLAR ROAD W-WA
boisko nr 3
10.25 CELSIUM SKARŻYSKO-KAM. – GAZOWNIA KOSZALIN
boisko nr 1
11.50 NTG POLAR ROAD W-WA – CELSIUM SKARŻYSKO-KAM.
boisko nr 2
11.50 GAZOWNIA KOSZALIN – NORDEA ŁÓDŹ

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA C

boisko nr 2
9.25 SYNTHOS DWORY – KEMIPOL
boisko nr 3
9.25 APATOR METRIX TCZEW – POLPHARMA FOOTBALL TEAM
boisko nr 1
10.50 SYNTHOS DWORY – APATOR METRIX TCZEW
boisko nr 2
10.50 KEMIPOL – POLPHARMA FOOTBALL TEAM
boisko nr 3
11.50 APATOR METRIX TCZEW – KEMIPOL
boisko nr 1
12.15 POLPHARMA FOOTBALL T. – SYNTHOS DWORY

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA D

boisko nr 1
9.55 OLIMP LABS – STADA POLAND
boisko nr 2
9.55 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – LEK SANDOZ STRYKÓW
boisko nr 3
10.50 OLIMP LABS – BERLIN-CHEMIE/MENARINI
boisko nr 1
11.20 STADA POLAND – LEK SANDOZ STRYKÓW
boisko nr 2
12.15 BERLIN-CHEMIE/MENARINI – STADA POLAND
boisko nr 3
12.15 LEK SANDOZ STRYKÓW – OLIMP LABS

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

X Mistrzostwa Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej

1/2 FINAŁU MISTRZOSTW

boisko 1
12.45 C1 ……………………………..………… – D2 …………………..…………………….
boisko 3
12.45 D1 ……………………………..………… – C2 …………………..…………………….

MECZ o 3 MIEJSCE

boisko 1
13.10 ……………………………..………… – …………………..………………………….

FINAŁ

boisko 3
13.10 ……………………………..………… – …………………..………………………….

GRUPA E

boisko nr 1
13.35 INVENIO QD – TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE
boisko nr 2
13.35 MPWiK ŻYWIEC – SIG SP. Z O.O.
boisko nr 3
14.35 INVENIO QD – MPWiK ŻYWIEC
boisko nr 1
15.00 TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE – SIG SP. Z O.O.
boisko nr 2
16.00 MPWiK ŻYWIEC – TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE
boisko nr 3
16.00 SIG SP. Z O.O. – INVENIO QD

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA F

boisko nr 3
13.35 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – ELECTROLUX ŚWIDNICA
boisko nr 1
14.05 FLUDRA ŚRODA WLKP. – NORDEA FUTSAL
boisko nr 2
15.00 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – FLUDRA ŚRODA WLKP.
boisko nr 3
15.00 ELECTROLUX ŚWIDNICA – NORDEA FUTSAL
boisko nr 1
16.25 FLUDRA ŚRODA WLKP. – ELECTROLUX ŚWIDNICA
boisko nr 2
16.25 NORDEA FUTSAL – HUTA MIEDZI GŁOGÓW

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA G

boisko nr 2
14.05 DEKORGLASS DZIAŁDOWO – SCHUMACHER WROCŁAW
boisko nr 3
14.05 C.HARTWIG GDYNIA – DGS WŁOCŁAWEK
boisko nr 1
15.30 DEKORGLASS DZIAŁDOWO – C.HARTWIG GDYNIA
boisko nr 2
15.30 SCHUMACHER WROCŁAW – DGS WŁOCŁAWEK
boisko nr 3
16.25 C.HARTWIG GDYNIA – SCHUMACHER WROCŁAW
boisko nr 1
16.55 DGS WŁOCŁAWEK – DEKORGLASS DZIAŁDOWO

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

GRUPA H

boisko nr 1
14.35 GET MOTOR DORMOWO – JTI GOSTKÓW
boisko nr 2
14.35 OKECHAMP „OLE” – WODA INOWROCŁAWIANKA
boisko nr 3
15.30 GET MOTOR DORMOWO – OKECHAMP „OLE”
boisko nr 1
16.00 JTI GOSTKÓW – WODA INOWROCŁAWIANKA
boisko nr 2
16.55 OKECHAMP „OLE” – JTI GOSTKÓW
boisko nr 3
16.55 WODA INOWROCŁAWIANKA – GET MOTOR DORMOWO

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do II rundy
2.awans do II rundy
3.awans do II rundy
4.Puchar Pocieszenia

XV Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej

1/2 FINAŁU MISTRZOSTW

boisko 1
17.25 G1 ……………………………..………… – H2 …………………..…………………….
boisko 3
17.25 H1 ……………………………..………… – G2 …………………..…………………….

MECZ o 3 MIEJSCE

boisko 1
17.50 ……………………………..………… – …………………..………………………….

FINAŁ

boisko 3
17.50 ……………………………..………… – …………………..………………………….

NIEDZIELA 19.09

PUCHAR POCIESZENIA

GRUPA X

8.30 (boisko 2) A4 – B4
8.30 (boisko 3) C4 – D4
8.45 (boisko 2) B4 – C4
8.45 (boisko 3) A4 – D4
9.00 (boisko 2) B4 – D4
9.00 (boisko 3) A4 – C4

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.FINAŁ
2.mecz o 3 miejsce
3.mecz o 5 miejsce
4.mecz o 7 miejsce

GRUPA Y

8.30 (boisko 1) E4 – F4
8.30 (boisko 4) G4 – H4
8.45 (boisko 1) F4 – G4
8.45 (boisko 4) E4 – H4
9.00 (boisko 1) F4 – H4
9.00 (boisko 4) E4 – G4

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.FINAŁ
2.mecz o 3 miejsce
3.mecz o 5 miejsce
4.mecz o 7 miejsce

MECZ o 7 MIEJSCE

boisko 4
9.20 X4 ……………………………..………… – Y4 …………………..…………………….

MECZ o 5 MIEJSCE

boisko 3
9.20 X3 ……………………………..………… – Y3 …………………..…………………….

MECZ o 3 MIEJSCE

boisko 2
9.20 X2 ……………………………..………… – Y2 …………………..…………………….

FINAŁ PUCHARU POCIESZENIA

boisko 1
9.20 X1 ……………………………..………… – Y1 …………………..…………………….

II RUNDA TURNIEJU

GRUPA I

9.40 (boisko 1) E2 – G3
10.05 (boisko 1) A1 – G3
10.30 (boisko 1) A1 – E2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA II

9.40 (boisko 2) F2 – H3
10.05 (boisko 2) B1 – H3
10.30 (boisko 2) B1 – F2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA III

9.40 (boisko 3) G2 – A3
10.05 (boisko 3) C1 – A3
10.30 (boisko 3) C1 – G2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA IV

9.40 (boisko 4) H2 – B3
10.05 (boisko 4) D1 – B3
10.30 (boisko 4) D1 – H2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA V

10.55 (boisko 1) A2 – C3
11.20 (boisko 1) E1 – C3
11.45 (boisko 1) E1 – A2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA VI

10.55 (boisko 2) B2 – D3
11.20 (boisko 2) F1 – D3
11.45 (boisko 2) F1 – B2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA VII

10.55 (boisko 3) C2 – E3
11.20 (boisko 3) G1 – E3
11.45 (boisko 3) G1 – C2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

GRUPA VIII

10.55 (boisko 4) D2 – F3
11.20 (boisko 4) H1 – F3
11.45 (boisko 4) H1 – D2

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.awans do 1/8 FINAŁU
2.awans do 1/8 FINAŁU
3.

FAZA FINAŁOWA

1/8 FINAŁU

(mecz 1) 12.15 (boisko 1) I1 – II2

(mecz 2) 12.15 (boisko 2) III1 – IV2

(mecz 3) 12.15 (boisko 3) II1 – I2

(mecz 4) 12.15 (boisko 4) IV1 – III2

(mecz 5) 12.40 (boisko 1) V1 – VI2

(mecz 6) 12.40 (boisko 2) VII1 – VIII2

(mecz 7) 12.40 (boisko 3) VI1 – V2

(mecz 8) 12.40 (boisko 4) VIII1 – VII2

1/4 FINAŁU

(ćw.1) 13.05 (boisko 1) mecz 1 – mecz 2

(ćw.2) 13.05 (boisko 2) mecz 3 – mecz 4

(ćw.3) 13.05 (boisko 3) mecz 5 – mecz 6

(ćw.4) 13.05 (boisko 4) mecz 7 – mecz 8

1/2 FINAŁU

13.30 (boisko 1) ćw.1 – ćw.3

13.30 (boisko 3) ćw.2 – ćw.4

FINAŁ

14.00 (boisko 1)