Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVI Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 24-25 września 2022 r. w Ustce.

Już po raz szesnasty drużyny przyjadą rywalizować o miano najlepszej ekipy w Międzybranżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. W ostatniej edycji turnieju, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Gazowni Koszalin, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Invenio QD. Trzecie miejsce zajęły ex aequo C.Hartwig Gdynia i Get Motor Dormowo.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 50 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 sierpnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl

GRUPA A

boisko nr 1
9.00 PEBEKA LUBIN – PORTA BOLSZEWO 3:1
boisko nr 2
9.00 PORTA HURAGAN METAL EŁK – DAKEA – ALTATERRA POLSKA 3:0
boisko nr 1
9.25 PEBEKA LUBIN – PORTA HURAGAN METAL EŁK 6:0
boisko nr 2
9.25 PORTA BOLSZEWO – DAKEA – ALTATERRA POLSKA 2:0
boisko nr 1
10.15 PORTA HURAGAN METAL EŁK – PORTA BOLSZEWO 0:3
boisko nr 2
10.15 PEBEKA LUBIN – DAKEA – ALTATERRA POLSKA 5:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.PEBEKA LUBIN914:1II RUNDA
2.PORTA BOLSZEWO66:3II RUNDA
3.PORTA HURAGAN METAL EŁK33:9II RUNDA
4.DAKEA – ALTATERRA POLSKA00:10BARAŻ

GRUPA B

boisko nr 3
9.00 MAT-BUD OSTRÓW WLKP. – PORTA ACTIVE TEAM EŁK 5:2
boisko nr 4
9.00 RAMIRENT S.A. – GC METAL WYSOGOTOWO 3:3
boisko nr 3
9.50 MAT-BUD OSTRÓW WLKP. – RAMIRENT S.A. 3:0
boisko nr 4
9.50 PORTA ACTIVE TEAM EŁK – GC METAL WYSOGOTOWO 0:5
boisko nr 3
10.15 RAMIRENT S.A. – PORTA ACTIVE TEAM EŁK 2:2
boisko nr 4
10.15 MAT-BUD OSTRÓW WLKP. – GC METAL WYSOGOTOWO 1:4

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.GC METAL WYSOGOTOWO712:4II RUNDA
2.MAT-BUD OSTRÓW WLKP.69:6II RUNDA
3.RAMIRENT S.A.25:8II RUNDA
4.PORTA ACTIVE TEAM EŁK14:12BARAŻ

GRUPA C

boisko nr 1
14.15 POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK – PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW 1:2
boisko nr 2
14.15 SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW- GMINA PIASKI 2:3
boisko nr 1
14.45 POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK – SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW 5:1
boisko nr 2
14.45 PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW- GMINA PIASKI 4:7
boisko nr 1
15.40 SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW- PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW 1:5
boisko nr 2
15.40 POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK – GMINA PIASKI 0:3

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.GMINA PIASKI913:6II RUNDA
2.PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW611:9II RUNDA
3.POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK36:6II RUNDA
4.SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW04:13BARAŻ

GRUPA D

boisko nr 3
9.25 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – ROSSMANN ŁÓDŹ 1:0
boisko nr 4
9.25 GAZOWNIA KOSZALIN – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 4:0
boisko nr 1
9.50 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – SANTI TEAM GDYNIA 4:1
boisko nr 2
9.50 ROSSMANN ŁÓDŹ – GAZOWNIA KOSZALIN 2:5
boisko nr 3
10.40 SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM- SANTI TEAM GDYNIA 2:1
boisko nr 4
10.40 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – GAZOWNIA KOSZALIN 1:5
boisko nr 3
11.05 SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM- ROSSMANN ŁÓDŹ 1:3
boisko nr 4
11.05 GAZOWNIA KOSZALIN – SANTI TEAM GDYNIA 7:0
boisko nr 3
12.00 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 4:2
boisko nr 4
12.00 SANTI TEAM GDYNIA – ROSSMANN ŁÓDŹ 1:5

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.GAZOWNIA KOSZALIN1221:3II RUNDA
2.HUTA MIEDZI GŁOGÓW910:8II RUNDA
3.ROSSMANN ŁÓDŹ610:8II RUNDA
4.SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM35:12II RUNDA
5. SANTI TEAM GDYNIA03:18BARAŻ

GRUPA E

boisko nr 3
11.30 INVENIO QD – TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE 3:0
boisko nr 4
11.30 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – PZU SPORT TEAM 2:0
boisko nr 3
12.25 INVENIO QD – TOP-THIMM TYCHY 3:3
boisko nr 4
12.25 TECHNISAT OBORNIKI ŚL. – PCC ROKITA BRZEG DOLNY 0:4
boisko nr 3
12.50 PZU SPORT TEAM – TOP-THIMM TYCHY 6:1
boisko nr 4
12.50 INVENIO QD – PCC ROKITA BRZEG DOLNY 1:2
boisko nr 3
13.20 PZU SPORT TEAM – TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE 4:0
boisko nr 4
13.20 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – TOP-THIMM TYCHY 13:0
boisko nr 3
13.50 INVENIO QD – PZU SPORT TEAM 2:2
boisko nr 4
13.50 TOP-THIMM TYCHY – TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE 2:5

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.PCC ROKITA BRZEG DOLNY1221:1II RUNDA
2.PZU SPORT TEAM712:5II RUNDA
3.INVENIO QD59:7II RUNDA
4.TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE35:13II RUNDA
5. TOP-THIMM TYCHY16:27BARAŻ

GRUPA F

boisko nr 1
12.00 AMCOR ŁÓDŹ – FORVIA FAURECIA GRÓJEC 4:0
boisko nr 2
12.00 ORLEN PRODUKCJA PŁOCK – PKP INTERCITY POZNAŃ 4:1
boisko nr 1
12.25 AMCOR ŁÓDŹ – APATOR METRIX TCZEW 5:0
boisko nr 2
12.25 FORVIA FAURECIA GRÓJEC – ORLEN PRODUKCJA PŁOCK 0:3
boisko nr 1
12.50 PKP INTERCITY POZNAŃ – APATOR METRIX TCZEW 3:2
boisko nr 2
12.50 AMCOR ŁÓDŹ – ORLEN PRODUKCJA PŁOCK 2:1
boisko nr 1
13.20 PKP INTERCITY POZNAŃ – FORVIA FAURECIA GRÓJEC 4:1
boisko nr 2
13.20 ORLEN PRODUKCJA PŁOCK – APATOR METRIX TCZEW 5:1
boisko nr 1
13.50 AMCOR ŁÓDŹ – PKP INTERCITY POZNAŃ 7:0
boisko nr 2
13.50 APATOR METRIX TCZEW – FORVIA FAURECIA GRÓJEC 4:3

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.AMCOR ŁÓDŹ1218:1II RUNDA
2.ORLEN PRODUKCJA PŁOCK913:4II RUNDA
3.PKP INTERCITY POZNAŃ68:14II RUNDA
4.APATOR METRIX TCZEW34:16II RUNDA
5. FORVIA FAURECIA GRÓJEC04:15BARAŻ

BARAŻ

GRUPA X

boisko nr 3
10.50 SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW – TOP-THIMM TYCHY 3:0
boisko nr 3
11.15 DAKEA – ALTATERRA POLSKA – TOP-THIMM TYCHY 3:0
boisko nr 3
11.40 DAKEA – ALTATERRA POLSKA – SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW 1:1; k. 0:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW44:11/8 FINAŁU
2.DAKEA – ALTATERRA POLSKA44:1
3.TOP-THIMM TYCHY00:6

GRUPA Y

boisko nr 4
10.50 SANTI TEAM GDYNIA – FORVIA FAURECIA GRÓJEC 0:1
boisko nr 4
11.15 PORTA ACTIVE TEAM EŁK – FORVIA FAURECIA GRÓJEC 2:0
boisko nr 4
11.40 PORTA ACTIVE TEAM EŁK – SANTI TEAM GDYNIA 2:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.PORTA ACTIVE TEAM EŁK64:11/8 FINAŁU
2.FORVIA FAURECIA GRÓJEC31:2
3.SANTI TEAM GDYNIA01:3

II RUNDA

GRUPA I

boisko nr 2
10.50 PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 3:4
boisko nr 2
11.15 PEBEKA LUBIN – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 3:0
boisko nr 2
11.40 PEBEKA LUBIN – PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW 1:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.PEBEKA LUBIN44:11/8 FINAŁU
2.SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM34:61/8 FINAŁU
3.PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW14:5

GRUPA II

boisko nr 1
11.15 HUTA MIEDZI GŁOGÓW – TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE 4:0
boisko nr 1
11.40 GC METAL WYSOGOTOWO – TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE 5:0
boisko nr 1
12.05 GC METAL WYSOGOTOWO – HUTA MIEDZI GŁOGÓW 2:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.GC METAL WYSOGOTOWO67:11/8 FINAŁU
2.HUTA MIEDZI GŁOGÓW35:21/8 FINAŁU
3.TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE00:9

GRUPA III

boisko nr 2
12.05 PZU SPORT TEAM – RAMIRENT S.A. 1:2
boisko nr 2
12.30 GMINA PIASKI – RAMIRENT S.A. 0:3
boisko nr 2
12.55 GMINA PIASKI – PZU SPORT TEAM 0:3

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.RAMIRENT S.A.65:11/8 FINAŁU
2.PZU SPORT TEAM34:21/8 FINAŁU
3.GMINA PIASKI00:6

GRUPA IV

boisko nr 3
12.05 MAT-BUD OSTRÓW WLKP. – APATOR METRIX TCZEW 3:2
boisko nr 3
12.30 GAZOWNIA KOSZALIN – APATOR METRIX TCZEW 8:1
boisko nr 2
13.20 GAZOWNIA KOSZALIN – MAT-BUD OSTRÓW WLKP. 1:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.GAZOWNIA KOSZALIN49:21/8 FINAŁU
2.MAT-BUD OSTRÓW WLKP.44:31/8 FINAŁU
3.APATOR METRIX TCZEW03:11

GRUPA V

boisko nr 4
12.05 ROSSMANN ŁÓDŹ – PKP INTERCITY POZNAŃ 1:1
boisko nr 3
12.55 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – PKP INTERCITY POZNAŃ 4:0
boisko nr 3
13.20 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – ROSSMANN ŁÓDŹ 2:0

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.PCC ROKITA BRZEG DOLNY66:01/8 FINAŁU
2.ROSSMANN ŁÓDŹ11:31/8 FINAŁU
3.PKP INTERCITY POZNAŃ11:5

GRUPA VI

boisko nr 1
12.30 INVENIO QD – PORTA HURAGAN METAL EŁK 3:1
boisko nr 1
12.55 AMCOR ŁÓDŹ – PORTA HURAGAN METAL EŁK 10:1
boisko nr 1
13.20 AMCOR ŁÓDŹ – INVENIO QD 3:1

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.AMCOR ŁÓDŹ613:21/8 FINAŁU
2.INVENIO QD34:41/8 FINAŁU
3.PORTA HURAGAN METAL EŁK02:13

GRUPA VII

boisko nr 4
12.30 ORLEN PRODUKCJA PŁOCK – POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK 6:2
boisko nr 4
12.55 PORTA BOLSZEWO – POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK 5:1
boisko nr 4
13.20 PORTA BOLSZEWO – ORLEN PRODUKCJA PŁOCK 0:4

MiejsceDrużynaPunktyBramkiUwagi
1.ORLEN PRODUKCJA PŁOCK610:21/8 FINAŁU
2.PORTA BOLSZEWO35:51/8 FINAŁU
3.POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK03:11

GODZ. 13.45 LOSOWANIE PAR 1/8 FINAŁU

1/8 FINAŁU

boisko nr 1 (mecz nr 1)
13.55 PEBEKA LUBIN – PORTA BOLSZEWO 5:0
boisko nr 2 (mecz nr 2)
13.55 GC METAL WYSOGOTOWO – SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW 6:0
boisko nr 3 (mecz nr 3)
13.55 RAMIRENT S.A. – ROSSMANN ŁÓDŹ 4:2
boisko nr 4 (mecz nr 4)
13.55 GAZOWNIA KOSZALIN – PZU SPORT TEAM 5:0
boisko nr 1 (mecz nr 5)
14.20 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM 4:0
boisko nr 2 (mecz nr 6)
14.20 AMCOR ŁÓDŹ – PORTA ACTIVE TEAM EŁK 5:0
boisko nr 3 (mecz nr 7)
14.20 ORLEN PRODUKCJA PŁOCK – INVENIO QD 5:2
boisko nr 4 (mecz nr 8)
14.20 MAT-BUD OSTRÓW WLKP. – HUTA MIEDZI GŁOGÓW 1:2

1/4 FINAŁU

boisko nr 1 (ćw.1)
14.50 PEBEKA LUBIN – GC METAL WYSOGOTOWO 3:1
boisko nr 2 (ćw.2)
14.50 RAMIRENT S.A. – GAZOWNIA KOSZALIN 2:3
boisko nr 3 (ćw.3)
14.50 PCC ROKITA BRZEG DOLNY – AMCOR ŁÓDŹ 0:0; k. 0:2
boisko nr 4 (ćw.4)
14.50 ORLEN PRODUKCJA PŁOCK – HUTA MIEDZI GŁOGÓW 2:1

1/2 FINAŁU

boisko nr 1
15.20 PEBEKA LUBIN – GAZOWNIA KOSZALIN 1:1; k. 2:3
boisko nr 3
15.20 AMCOR ŁÓDŹ – ORLEN PRODUKCJA PŁOCK 3:0

FINAŁ

boisko nr 1
15.50 GAZOWNIA KOSZALIN – AMCOR ŁÓDŹ 0:0; k. 3:4

NAJLEPSI ZAWODNICY TURNIEJU

WYRÓŻNIENIA:
Kamil Piotrowski – PEBEKA LUBIN
Damian Lisiecki
– ORLEN PRODUKCJA PŁOCK
Konrad Łagodzinski – AMCOR ŁÓDŹ

NAJLEPSZY STRZELEC:
Bartłomiej Czaplewski – PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW

NAJLEPSZY BRAMKARZ:
Mariusz Lipiński – AMCOR ŁÓDŹ

NAJLEPSZY PIŁKARZ:
Jakub Karpiński – GAZOWNIA KOSZALIN

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

MiejsceDrużyna
1.AMCOR ŁÓDŹ
2.GAZOWNIA KOSZALIN
3.ORLEN PRODUKCJA PŁOCK
3.PEBEKA LUBIN
5.GC METAL WYSOGOTOWO
5.RAMIRENT S.A.
5.PCC ROKITA BRZEG DOLNY
5.HUTA MIEDZI GŁOGÓW
9.PORTA BOLSZEWO
9.SAMORZ. GMINY ZABIERZÓW
9.ROSSMANN ŁÓDŹ
9.PZU SPORT TEAM
9.SYNTHOS DWORY OŚWIĘCIM
9.PORTA ACTIVE TEAM EŁK
9.INVENIO QD
9.MAT-BUD OSTRÓW WLKP.
17.PWIK/SAMORZ. INOWROCŁAW
17.TECHNISAT OBORNIKI ŚLĄSKIE
17.GMINA PIASKI
17.APATOR METRIX TCZEW
17.PKP INTERCITY POZNAŃ
17.PORTA HURAGAN METAL EŁK
17.POM. URZĄD WOJ. GDAŃSK
24.DAKEA – ALTATERRA POLSKA
24.FORVIA FAURECIA GRÓJEC
24.SANTI TEAM GDYNIA
24.TOP-THIMM TYCHY