Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVI Mistrzostwach Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy, w dniach 17-18 września 2022 r. w Szczyrku.

Już po raz szesnasty drużyny będą rywalizować o miano najlepszej ekipy w Mistrzostwach Polski Branży Spożywczej w piłce nożnej. W ostatniej edycji mistrzostw, która odbyła się  w Ustce, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna DGS Włocławek,  pokonując w meczu finałowym Dekorglass Działdowo. Trzecie miejsce zajęła drużyna Woda Inowrocławianka, a czwarte JTI Gostków.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 40 TYS. ZŁ!!! *

* Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 sierpnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl

GRUPA B

boisko nr 1
9.25 EKO-VIT ŁÓDŹ – SCHUMACHER WROCŁAW 5:0
boisko nr 2
10.25 SCHUMACHER WROCŁAW – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ 1:7
boisko nr 2
11.20 EKO-VIT ŁÓDŹ – SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ 0:2

MiejsceDrużynaPunktyBramki
1.SOLIDARNOŚĆ DANONE BIERUŃ69:1
2.EKO-VIT ŁÓDŹ35:2
3.SCHUMACHER WROCŁAW01:12