Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XVII Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, Meblarskiej i Przemysłu Drzewnego w piłce nożnej. Turniej odbędzie się ramach turnieju dla firm i zakładów pracy TATRY CUP, w dniach 25-26 września 2021 r. w Zakopanem.

Już po raz siedemnasty drużyny przyjadą rywalizować o miano najlepszej drużyny w branży budowlanej, meblarskiej i przemysłu drzewnego w piłce nożnej. W ostatniej edycji turnieju, która odbyła się w Niechorzu, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Mador Sosnowiec, na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Arbud Piotrków Trybunalski, a na trzecim JTE Prefarch Jaworzno.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 40 TYS. ZŁ!!! *

* Turniej Firm i Zakładów Pracy Tatry Cup

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl