Zapraszamy do uczestnictwa w XVIII Mistrzostwach Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach Bałtyk Cup – Turnieju dla Firm i Zakładów Pracy w dniach 15-16 czerwca 2024 r. w Kołobrzegu.

W kalendarzu imprez, po raz kolejny nie mogło zabraknąć Mistrzostw Polski Firm Komunalnych, Wodociągowych, Energetycznych i Gazowniczych. Kolejna edycja odbędzie się w Kołobrzegu. W ostatniej edycji mistrzostw, która odbyła się  w Krakowie, pierwsze miejsce wywalczyła ekipa PGE GiEK Elektrownia Turów, drugie miejsce zajęła Infrastruktura Kikół, trzecie Arcadis Warszawa, a czwarte reprezentacja Krakowskiego Holdingu Komunalnego.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób. Wspólne uprawianie sportu łączy ludzi i jest korzystne zarówno dla zatrudnionych jak i pracodawców. Co zyskuje pracownik grający w firmowej drużynie? Dobrą formę, integrację z innymi pracownikami, relaks, niezapomniane chwile, lepsze samopoczucie, rozrywkę. Co firmowa drużyna daje pracodawcy? Zadowolenie załogi, zdrowszych pracowników, większą efektywność zgranego zespołu, wizerunek firmy przyjaznej pracownikom, lojalność zespołu, lepsze relacje z pracownikami.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja 2024 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262  roman@almar-sport.pl

Gaspar Otok tel. 792 956 206  gaspar@almar-sport.pl