GRUPA A
NIEDZIELA 26.06.
8.45 UKS AP START JASTROWIE – BŁĘKITNI STARGARD 2:1
9.35 BŁĘKITNI STARGARD – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1:6
10.20 ŁKS ŁĘKNICA – UKS AP START JASTROWIE 3:3
11.05 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 6:1
11.50 UKS AP START JASTROWIE – LKS TEAM PRZECŁAW 0:3
12.35 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – MKS GOGOLIN 0:3
13.25 MKS GOGOLIN – LKS TEAM PRZECŁAW 2:0
PONIEDZIAŁEK 27.06.
14.15 ŁKS ŁĘKNICA – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:1
15.05 UKS AP START JASTROWIE – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1:2
15.50 ŁKS ŁĘKNICA – LKS TEAM PRZECŁAW 1:4
16.40 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – LKS TEAM PRZECŁAW 4:0
17.25 MKS GOGOLIN – ŁKS ŁĘKNICA 8:0
18.10 BŁĘKITNI STARGARD – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1:0
19.00 BŁĘKITNI STARGARD – MKS GOGOLIN 0:5
WTOREK 28.06.
8.30 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – ŁKS ŁĘKNICA 2:1
9.20 UKS AP START JASTROWIE – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 2:1
10.05 BŁĘKITNI STARGARD – ŁKS ŁĘKNICA 5:0
10.50 UKS AP START JASTROWIE – MKS GOGOLIN 0:5
11.35 BŁĘKITNI STARGARD – LKS TEAM PRZECŁAW 1:3
12.20 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – MKS GOGOLIN 0:1
13.10 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS TEAM PRZECŁAW 0:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MKS GOGOLIN | 18 | 24-0 | FAZA FINAŁOWA |
2. | LKS TEAM PRZECŁAW | 12 | 11-8 | FAZA FINAŁOWA |
3. | KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE | 12 | 15-5 | PUCHAR KASPROWEGO |
4. | UKS AP START JASTROWIE | 7 | 8-15 | PUCHAR KASPROWEGO |
5. | BŁĘKITNI STARGARD | 6 | 9-16 | PUCHAR GIEWONTU |
6. | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 6 | 7-13 | PUCHAR GIEWONTU |
7. | ŁKS ŁĘKNICA | 1 | 5-24 | PUCHAR NOSALA |
GRUPA B
NIEDZIELA 26.06.
14.10 ORZEŁ WAŁCZ/TUCZNO – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 0:6
15.00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – GKS SPARTA RUDNA 1:2
15.45 MKS SIECHNICE – ORZEŁ WAŁCZ/TUCZNO 3:1
16.30 GKS SPARTA RUDNA – SKAŁAT 0:0
17.15 ORZEŁ WAŁCZ/TUCZNO – MUKS 6 RADOMSKO 0:11
18.00 SKAŁAT – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:7
18.50 MUKS 6 RADOMSKO – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:4
PONIEDZIAŁEK 27.06.
8.45 MKS SIECHNICE – GKS SPARTA RUDNA 0:7
9.35 ORZEŁ WAŁCZ/TUCZNO – GKS SPARTA RUDNA 1:6
10.20 MKS SIECHNICE – MUKS 6 RADOMSKO 0:10
11.10 SKAŁAT – MUKS 6 RADOMSKO 2:0
11.55 ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.- MKS SIECHNICE 6:0
12.40 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – SKAŁAT 0:0
13.30 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:2
WTOREK 28.06.
8.30 SKAŁAT – MKS SIECHNICE 5:1
9.20 ORZEŁ WAŁCZ/TUCZNO – SKAŁAT 0:2
10.05 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – MKS SIECHNICE 5:0
10.50 ORZEŁ WAŁCZ /TUCZNO – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0:11
11.35 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – MUKS 6 RADOMSKO 1:0
12.20 GKS SPARTA RUDNA – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 1:1
13.10 GKS SPARTA RUDNA – MUKS 6 RADOMSKO 2:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL | 16 | 31-1 | FAZA FINAŁOWA |
2. | GKS SPARTA RUDNA | 12 | 18-5 | FAZA FINAŁOWA |
3. | SKAŁAT | 11 | 9-8 | PUCHAR KASPROWEGO |
4. | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 10 | 13-4 | PUCHAR KASPROWEGO |
5. | MUKS 6 RADOMSKO | 7 | 23-9 | PUCHAR GIEWONTU |
6. | MKS SIECHNICE | 3 | 4-34 | PUCHAR NOSALA |
7. | ORZEŁ WAŁCZ/TUCZNO | 0 | 2-39 | PUCHAR NOSALA |
PUCHAR NOSALA (o miejsca 12-14)
ŚRODA 29.06
8.30 ŁKS ŁĘKNICA – MKS SIECHNICE 6:1
9.15 ORZEŁ WAŁCZ /TUCZNO – ŁKS ŁĘKNICA 2:5
10.00 ORZEŁ WAŁCZ /TUCZNO – MKS SIECHNICE 1:6
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | ŁKS ŁĘKNICA | 6 | 11:3 |
2. | MKS SIECHNICE | 3 | 7:7 |
3. | ORZEŁ WAŁCZ /TUCZNO | 0 | 3:11 |
PUCHAR GIEWONTU (o miejsca 9-11)
ŚRODA 29.06
14.00 BŁĘKITNI STARGARD – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1:1
14.45 MUKS 6 RADOMSKO – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 0:1
15.30 MUKS 6 RADOMSKO – BŁĘKITNI STARGARD 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 4 | 2:1 |
2. | BŁĘKITNI STARGARD | 2 | 2:2 |
3. | MUKS 6 RADOMSKO | 1 | 1:2 |
PUCHAR KASPROWEGO (o miejsca 5-8)
ŚRODA 29.06
½ FINAŁU
10.50 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3:0
11.35 SKAŁAT – UKS AP START JASTROWIE 2:0
Mecz o 3 miejsce
12.20 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA – UKS AP START JASTROWIE 5:1
FINAŁ
13.05 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – SKAŁAT 1:1; k. 6:7
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-4)
ŚRODA 29.06
½ FINAŁU
16.20 MKS GOGOLIN – GKS SPARTA RUDNA 3:0
17.05 ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL – LKS TEAM PRZECŁAW 3:0
Mecz o 3 miejsce
17.50 GKS SPARTA RUDNA – LKS TEAM PRZECŁAW 2:2, K. 2:1
FINAŁ
18.35 MKS GOGOLIN – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL 0:2
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl