1 maja 2022 – NIEDZIELA
GRUPA A
boisko nr 1
14.00 KS MADZIAR NIEPORĘT – ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK 0:5
boisko nr 2
14.00 AP GWARDIA KOSZALIN – MKS SIECHNICE 6:0
boisko nr 3
14.00 MKS JANTAR USTKA – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:2
boisko nr 1
14.45 POLONIA SŁUBICE CZERWONI- ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK 0:3
boisko nr 2
14.45 KS MADZIAR NIEPORĘT – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 1:2
boisko nr 3
14.45 AP GWARDIA KOSZALIN – MKS JANTAR USTKA 6:0
boisko nr 1
15.30 KS MADZIAR NIEPORĘT – AP GWARDIA KOSZALIN 0:6
boisko nr 2
15.30 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 1:1
boisko nr 3
15.30 POLONIA SŁUBICE CZERWONI- MKS SIECHNICE 1:1
boisko nr 1
16.15 POLONIA SŁUBICE CZERWONI- BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:7
boisko nr 2
16.15 MKS JANTAR USTKA – MKS SIECHNICE 0:5
boisko nr 3
16.15 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK – AP GWARDIA KOSZALIN 1:5
boisko nr 1
17.00 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I – AP GWARDIA KOSZALIN 1:3
boisko nr 2
17.00 POLONIA SŁUBICE CZERWONI- MKS JANTAR USTKA 2:1
boisko nr 3
17.00 KS MADZIAR NIEPORĘT – MKS SIECHNICE 2:3
boisko nr 1
17.45 POLONIA SŁUBICE CZERWONI- AP GWARDIA KOSZALIN 0:3
boisko nr 2
17.45 MKS JANTAR USTKA – KS MADZIAR NIEPORĘT 0:1
boisko nr 3
17.45 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK – MKS SIECHNICE 3:1
boisko nr 1
18.30 POLONIA SŁUBICE CZERWONI- KS MADZIAR NIEPORĘT 0:3
boisko nr 2
18.30 MKS JANTAR USTKA – ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK 2:2
boisko nr 3
18.30 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I – MKS SIECHNICE 6:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP GWARDIA KOSZALIN | 18 | 29:2 | Grupa Mistrzowska |
2. | BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I | 13 | 19:5 | Grupa Mistrzowska |
3. | ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK | 11 | 15:9 | Grupa Mistrzowska |
4. | MKS SIECHNICE | 7 | 10:18 | Grupa Mistrzowska |
5. | KS MADZIAR NIEPORĘT | 6 | 7:16 | Puchar Jantaru |
6. | POLONIA SŁUBICE CZERWONI | 4 | 3:18 | Puchar Jantaru |
7. | MKS JANTAR USTKA | 1 | 3:18 | Puchar Jantaru |
GRUPA B
boisko nr 1
14.20 JUVENTUS ACADEMY W-WA – SKIS PEGAZ DROBIN 4:3
boisko nr 2
14.20 MARS AKADEMIA MIELNO – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 0:5
boisko nr 3
14.20 KS DOLINA SPERANDA – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 3:0
boisko nr 1
15.05 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY- SKIS PEGAZ DROBIN 1:2
boisko nr 2
15.05 JUVENTUS ACADEMY W-WA – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 1:0
boisko nr 3
15.05 MARS AKADEMIA MIELNO – KS DOLINA SPERANDA 0:2
boisko nr 1
15.50 JUVENTUS ACADEMY W-WA – MARS AKADEMIA MIELNO 2:3
boisko nr 2
15.50 SKIS PEGAZ DROBIN – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 1:0
boisko nr 3
15.50 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY- AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 0:1
boisko nr 1
16.35 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY- BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 10:0
boisko nr 2
16.35 KS DOLINA SPERANDA – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 1:0
boisko nr 3
16.35 SKIS PEGAZ DROBIN – MARS AKADEMIA MIELNO 3:1
boisko nr 1
17.20 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II – MARS AKADEMIA MIELNO 4:3
boisko nr 2
17.20 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY- KS DOLINA SPERANDA 2:2
boisko nr 3
17.20 JUVENTUS ACADEMY W-WA – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 1:2
boisko nr 1
18.05 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY- MARS AKADEMIA MIELNO 3:2
boisko nr 2
18.05 KS DOLINA SPERANDA – JUVENTUS ACADEMY W-WA 0:6
boisko nr 3
18.05 SKIS PEGAZ DROBIN – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 0:5
boisko nr 1
18.50 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY- JUVENTUS ACADEMY W-WA 2:4
boisko nr 2
18.50 KS DOLINA SPERANDA – SKIS PEGAZ DROBIN 1:0
boisko nr 3
18.50 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 1:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN | 15 | 15:3 | Grupa Mistrzowska |
2. | KS DOLINA SPERANDA | 13 | 9:8 | Grupa Mistrzowska |
3. | JUVENTUS ACADEMY W-WA | 12 | 18:10 | Grupa Mistrzowska |
4. | SKIS PEGAZ DROBIN | 9 | 9:12 | Grupa Mistrzowska |
5. | POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY | 7 | 18:11 | Puchar Jantaru |
6. | BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II | 3 | 5:20 | Puchar Jantaru |
7. | MARS AKADEMIA MIELNO | 3 | 9:19 | Puchar Jantaru |
2 maja 2022 – PONIEDZIAŁEK
PUCHAR JANTARU (o miejsca 9-14)
boisko nr 1
14.30 KS MADZIAR NIEPORĘT – MARS AKADEMIA MIELNO 5:0
boisko nr 2
14.30 POLONIA SŁUBICE CZERWONI – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 0:1
boisko nr 3
14.30 MKS JANTAR USTKA – POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY 0:6
boisko nr 1
15.25 MARS AKADEMIA MIELNO – POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY 2:1
boisko nr 2
15.25 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II – MKS JANTAR USTKA 3:0
boisko nr 3
15.25 KS MADZIAR NIEPORĘT – POLONIA SŁUBICE CZERWONI 2:0
boisko nr 1
16.20 POLONIA SŁUBICE CZERWONI – MARS AKADEMIA MIELNO 0:0
boisko nr 2
16.20 MKS JANTAR USTKA – KS MADZIAR NIEPORĘT 1:1
boisko nr 3
16.20 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 2:0
boisko nr 1
17.15 MARS AKADEMIA MIELNO – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II 2:4
boisko nr 2
17.15 KS MADZIAR NIEPORĘT – POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY 1:2
boisko nr 3
17.15 POLONIA SŁUBICE CZERWONI – MKS JANTAR USTKA 2:0
boisko nr 1
18.10 MKS JANTAR USTKA – MARS AKADEMIA MIELNO 1:1
boisko nr 2
18.10 POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY – POLONIA SŁUBICE CZERWONI 6:1
boisko nr 3
18.10 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II – KS MADZIAR NIEPORĘT 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Klasyfikacja końcowa |
1. | POLONIA SŁUBICE NIEBIESCY | 12 | 17:4 | 9. |
2. | BKS CHEMIK BYDGOSZCZ II | 12 | 10:4 | 10. |
3. | KS MADZIAR NIEPORĘT | 7 | 9:5 | 11. |
4. | MARS AKADEMIA MIELNO | 5 | 5:11 | 12. |
5. | POLONIA SŁUBICE CZERWONI | 4 | 3:9 | 13. |
6. | MKS JANTAR USTKA | 2 | 2:13 | 14. |
GRUPA MISTRZOWSKA I
WYNIKI Z PIERWSZEJ RUNDY
AP GWARDIA KOSZALIN – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 3:1
JUVENTUS ACADEMY W-WA – SKIS PEGAZ DROBIN 4:3
boisko nr 1
14.55 AP GWARDIA KOSZALIN – SKIS PEGAZ DROBIN 11:1
boisko nr 2
14.55 JUVENTUS ACADEMY W-WA – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 2:3
boisko nr 3
15.50 AP GWARDIA KOSZALIN – JUVENTUS ACADEMY W-WA 7:2
boisko nr 4
15.50 SKIS PEGAZ DROBIN – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:7
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP GWARDIA KOSZALIN | 9 | 21:4 | 1/2 FINAŁU |
2. | BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I | 6 | 11:5 | 1/2 FINAŁU |
3. | JUVENTUS ACADEMY W-WA | 3 | 8:13 | mecze o m. 5-8 |
4. | SKIS PEGAZ DROBIN | 0 | 4:22 | mecze o m. 5-8 |
GRUPA MISTRZOWSKA II
WYNIKI Z PIERWSZEJ RUNDY
AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – KS DOLINA SPERANDA 1:0
ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK – MKS SIECHNICE 3:1
boisko nr 3
14.55 AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – MKS SIECHNICE 3:2
boisko nr 4
14.55 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK – KS DOLINA SPERANDA 4:1
boisko nr 1
15.50 AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK 2:1
boisko nr 2
15.50 MKS SIECHNICE – KS DOLINA SPERANDA 1:4
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK | 6 | 8:4 | 1/2 FINAŁU |
2. | AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN | 6 | 5:4 | 1/2 FINAŁU |
3. | KS DOLINA SPERANDA | 6 | 6:5 | mecze o m. 5-8 |
4. | MKS SIECHNICE | 0 | 4:10 | mecze o m. 5-8 |
1/2 FINAŁU (o miejsca 1-4)
boisko nr 1
16.45 AP GWARDIA KOSZALIN – AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 5:0
boisko nr 2
16.45 ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 1:4
1/2 FINAŁU (o miejsca 5-8)
boisko nr 3
16.45 JUVENTUS ACADEMY W-WA – MKS SIECHNICE 6:1
boisko nr 4
16.45 KS DOLINA SPERANDA – SKIS PEGAZ DROBIN 1:1; k.3:2
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 4
17.40 MKS SIECHNICE – SKIS PEGAZ DROBIN 1:2
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 3
17.40 JUVENTUS ACADEMY W-WA – KS DOLINA SPERANDA 2:1
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 2
17.40 AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN – ZDRÓJ OSIR CIECHOCINEK 1:3
FINAŁ
boisko nr 1
17.40 AP GWARDIA KOSZALIN – BKS CHEMIK BYDGOSZCZ I 4:1
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl