Wyniki
Tabela Grupy C | ||
Mador Sosnowiec | 3 : 1 | JTE Prefarch Jaworzno |
Auchan Płock | 1 : 3 | Arbud Piotrków Trybunalski |
Mador Sosnowiec | 8 : 0 | Auchan Płock |
JTE Prefarch Jaworzno | 0 : 2 | Arbud Piotrków Trybunalski |
Auchan Płock | 1 : 10 | JTE Prefarch Jaworzno |
Mador Sosnowiec | 4 : 0 | Arbud Piotrków Trybunalski |
Tabela Grupy C | Punkty | Bramki | |
1. Mador Sosnowiec | 9 | 15 – 1 | awans do II rundy |
2. Arbud Piotrków Trybunalski | 6 | 5 – 5 | awans do II rundy |
3. JTE Prefarch Jaworzno | 3 | 11 – 6 | awans do II rundy |
4. Auchan Płock | 0 | 2 – 21 | baraż |
Tabela Grupy D | ||
PKC Group Starachowice | 5 : 0 | MZGK Bolesławiec |
Samorządowcy Gminy Zabierzów | 0 : 3 | FM Logistic |
Emik Brudaki | 6 : 2 | PKC Group Starachowice |
MZGK Bolesławiec | 0 : 6 | Samorządowcy Gminy Zabierzów |
FM Logistic | 2 : 2 | Emik Brudaki |
PKC Group Starachowice | 5 : 1 | Samorządowcy Gminy Zabierzów |
FM Logistic | 8 : 0 | MZGK Bolesławiec |
Samorządowcy Gminy Zabierzów | 0 : 5 | Emik Brudaki |
PKC Group Starachowice | 0 : 1 | FM Logistic |
Emik Brudaki | 17 : 0 | MZGK Bolesławiec |
Tabela Grupy D | Punkty | Bramki | |
1. Emik Brudaki | 10 | 30 – 4 | awans do II rundy |
2. FM Logistic | 10 | 14 – 2 | awans do II rundy |
3. PKC Group Starachowice | 6 | 12 – 8 | awans do II rundy |
4. Samorządowcy Gminy Zabierzów | 3 | 7 – 13 | awans do II rundy |
5. MZGK Bolesławiec | 0 | 0 – 36 | baraż |
Grupa E | ||
Bank Gospodarstwa Krajowego | 0 : 2 | Gazownia Koszalin |
Łukasiewicz-IMN | 0 : 2 | Getmotor Dormowo |
Invenio QD | 4 : 1 | Bank Gospodarstwa Krajowego |
Gazownia Koszalin | 13 : 0 | Łukasiewicz-IMN |
Getmotor Dormowo | 7 : 3 | Invenio QD |
Bank Gospodarstwa Krajowego | 1 : 2 | Łukasiewicz-IMN |
Getmotor Dormowo | 0 : 2 | Gazownia Koszalin |
Łukasiewicz-IMN | 0 : 6 | Invenio QD |
Bank Gospodarstwa Krajowego | 3 : 6 | Getmotor Dormowo |
INvenio QD | 2 : 5 | Gazownia Koszalin |
Tabela Grupy E | Punkty | Bramki | |
1. Gazownia Koszalin | 12 | 22 – 2 | awans do II rundy |
2. Getmotor Dormowo | 9 | 15 – 8 | awans do II rundy |
3. Invenio QD | 6 | 15 – 13 | awans do II rundy |
4. Łukasiewicz-IMN | 3 | 2 – 22 | awans do II rundy |
5. Bank Gospodarstwa Krajowego | 0 | 5 – 14 | baraż |
Baraż | ||
Auchan Płock | 3 : 0 | MZGK Bolesławiec |
Auchan Płock | 2 : 2 | Bank Gospodarstwa Krajowego |
MZGK Bolesławiec | 0 : 3 | Bank Gospodarstwa Krajowego |
Tabela Baraż | Punkty | Bramki | |
1. Bank Gospodarstwa Krajowego | 4 | 5 – 2 | awans do II rundy |
2. Auchan Płock | 4 | 5 – 2 | |
3. MZGK Bolesławiec | 0 | 0 – 6 |
II Runda Mistrzostw
Grupa I | ||
PKC Group Starachowice | 8 : 0 | Bank Gospodarstwa Krajowego |
Gazownia Koszalin | 13 : 0 | Bank Gospodarstwa Krajowego |
Gazownia Koszalin | 1 : 0 | PKC Group Starachowice |
Tabela grupy I | Punkty | Bramki |
1. Gazownia Koszalin | 6 | 14 – 0 |
2. PKC Group Starachowice | 3 | 8 – 1 |
3. Bank Gospodarstwa Krajowego | 0 | 0 – 21 |
Grupa II | ||
JTE Prefarch Jaworzno | 4 : 1 | Łukasiewicz-IMN |
Emik Brudaki | 3 : 1 | Łukasiewicz-IMN |
Emik Brudaki | 1 : 1 | JTE Prefarch Jaworzno |
Tabela grupy II | Punkty | Bramki |
1. JTE Prefarch Jaworzno | 4 | 5 – 2 |
2. Emik Brudaki | 4 | 4 – 2 |
3. Łukasiewicz-IMN | 0 | 2 – 7 |
Grupa III | ||
Getmotor Dormowo | 3 : 0 | Samorządowcy Gminy Zabierzów |
Mador Sosnowiec | 6 : 0 | Samorządowcy Gminy Zabierzów |
Mador Sosnowiec | 3 : 1 | Getmotor Dormowo |
Tabela grupy III | Punkty | Bramki |
1. Mador Sosnowiec | 6 | 9 – 1 |
2. Getmotor Dormowo | 3 | 4 – 3 |
3. Samorządowcy Gminy Zabierzów | 0 | 0 – 9 |
Grupa IV | ||
FM Logistic | 4 : 0 | Invenio QD |
Arbud Piotrków Trybunalski | 1 : 3 | Invenio QD |
Arbud Piotrków Trybunalski | 2 : 2 | FM Logistic |
Tabela grupy IV | Punkty | Bramki |
1. FM Logistic | 4 | 6 : 2 |
2. Invenio QD | 3 | 3 – 5 |
3. Arbud Piotrków Trybunalski | 1 | 3 – 5 |
1/4 Finału | ||
Gazownia Koszalin | 0 : 0 k. 1 : 3 | Emik Brudaki |
JTE Prefarch Jaworzno | 1 : 5 | PKC Group Starachowice |
Mador Sosnowiec | 5 : 1 | Invenio QD |
FM Logistic | 1 : 1 k. 3 : 4 | Getmotor Dormowo |
1/2 Finału | ||
Emik Brudaki | 1 : 2 | Mador Sosnowiec |
PKC Group Starachowice | 1 : 3 | Getmotor Dormowo |
Finał | ||
Mador Sosnowiec | 4 : 0 | Getmotor Dormowo |
Nagrody indywidualne | ||
Najlepszy Strzelec | Piotr Zarychta | Mador Sosnowiec |
Najlepszy Bramkarz | Kacper Śliwiński | Emik Brudaki |
Najlepszy Piłkarz | Patryk Smolarek | Getmotor Dormowo |
Wyróżnienia | |
PKC Group Starachowice | Kacper Maciejczak |
Getmotor Dormowo | Łukasz Danielczak |
Mador Sosnowiec | Radomir Kowalski |
Klasyfikacja końcowa | |
1. | Mador Sosnowiec |
2. | Getmotor Dormowo |
3. | Emik Brudaki |
PKC Group Starachowice | |
5. | FM Logistic |
Invenio QD | |
JTE Prefarch Jaworzno | |
Gazownia Koszalin | |
9. | Bank Gospodarstwa Krajowego |
Łukasiewicz-IMN | |
Samorządowcy Gminy Zabierzów | |
Artbud Piotrków Trybunalski | |
Auchan Płock | |
MZGK Bolesławiec |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl