Szanowni Państwo !
Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w XI Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2020 r., w Kołobrzegu oraz Dźwirzynie.

W kalendarzu amatorskich imprez sportowych, organizowanych przez firmę Almar-Sport, od lat znajdują się mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w siatkówce. Zawody te cieszą się ogromną popularnością, gromadząc na starcie bardzo dużą ilość zespołów z całego kraju.
XI edycja mistrzostw zapowiada się niezwykle ciekawie, przede wszystkim ze względu na miejsce organizacji zawodów. Biorąc pod uwagę sugestie uczestników, organizatorzy postanowili, aby po raz kolejny „Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy” zorganizować w Kołobrzegu i Dźwirzynie, jednych z najpiękniejszych nadmorskich kurortów w Polsce.

Na potrzeby mistrzostw przygotowano dwie pełnowymiarowe hale widowiskowo-sportowe, z pełnym węzłem techniczno – sanitarnym, oraz trybunami.

Na ogólne zadowolenie uczestników zawodów, ogromny wpływ ma odpowiednia baza noclegowa. Dlatego też proponujemy zakwaterowanie w ośrodkach o wysokim standardzie, w których wszyscy uczestnicy mistrzostw będą mogli odpocząć po trudach sportowej rywalizacji.

Mistrzostwa będą rozgrywane według przepisów gry w siatkówkę, zatwierdzonymi przez Polski Związek Piłki Siatkowej, z przewidzianymi w regulaminie zmianami i uzupełnieniami, mającymi wpływ na sprawne przeprowadzenie zawodów. Turniej będzie miał charakter czysto amatorski, dlatego nie mogą w nim uczestniczyć zawodnicy występujący aktualnie w ekstraklasie oraz I i II lidze ogólnopolskiej.

Jak w każdym z turniejów siatkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją. Świetna baza sportowa i hotelowa, oraz duża ilość nagród i upominków jaką
przygotowaliśmy dla uczestników, jest dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.
Zgłoszenia przyjmujemy do 19 marca 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
tel. 506 494 261, e-mail: elzbieta@almar-sport.pl
tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl