Turnieje na zlecenie

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH DLA FIRM I ZAKŁADOW PRACY

Firma Almar-Sport, jest organizatorem największych, ogólnopolskich turniejów sportowych dla firm i zakładów pracy. 

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników. 

Ogólnopolski turniej piłkarski, zawody sportowe z udziałem zaprzyjaźnionych firm, czy też piknik sportowo-rekreacyjny, zorganizowany dla Państwa pracowników, może być ważnym elementem w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku firmy. 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób. 

• 15 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski

Poza główną formą naszej działalności, którą jest organizacja Mistrzostw Polski w piłce nożnej, w poszczególnych branżach zawodowych, organizujemy również każdego roku, szereg imprez sportowo-rekreacyjnych na zlecenie różnych firm i instytucji. Realizujemy imprezy sportowe według własnego pomysłu i scenariusza, jak również projekty zaplanowane przez naszego klienta.

Realizujemy wszelkiego rodzaju imprezy sportowo-rekreacyjne, oraz zawody sportowe, od tych największych z udziałem nieograniczonej ilości uczestników, po mniejsze imprezy z udziałem kilkudziesięciu osób. Nasze doświadczenie, nabyte podczas wieloletniej działalności, pozwala nam przygotować ofertę organizacji imprezy sportowo-rekreacyjnej, opartej na dokładnej analizie Państwa potrzeb. Scenariusz, oraz formę przeprowadzenia zawodów dostosowujemy do charakteru imprezy i oczekiwań zaproszonych gości. Podczas każdej organizowanej przez nas imprezy, zapewniamy uczestnikom, niezliczone atrakcje i doskonałą zabawę.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w zakresie organizacji dowolnie wybranej imprezy sportowej, takiej jak:

międzyzakładowy turniej w:

– piłce nożnej
– siatkówce
– koszykówce

zawody sportowe dla zaprzyjaźnionych firm i zakładów pracy

impreza sportowo-rekreacyjna

Nasze realizacje

Logo
Logo
Logo
Logo