Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w IV edycji turnieju dla Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej TATRY CUP. Turniej odbędzie się w dniach 12-13 września 2020r., w Zakopanem.

Po raz czwarty drużyny przyjadą do Zakopanego aby uczestniczyć w turnieju Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej TATRY CUP.

W ubiegłorocznym turnieju tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Mador Sosnowiec,  pokonując w meczu finałowym Stadler Polska. Trzecie miejsce zajęły ex aequo Tristone Wałbrzych i Huta Cynku Miasteczko Śląskie.

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

  • 15 lat doświadczenia • 300 turniejów zorganizowanych • ok 5000 reprezentacji firm z całej Polski

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK. 35 TYS. ZŁ!!!

Zgłoszenia do 07 sierpnia 2020 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 506 494 261, e-mail: tomasz@almar-sport.pl