Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VII Pucharze Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 06-07 czerwca 2020r. w Mrągowie.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.

Kolejna edycja Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, odbędzie się w Mrągowie, w miasteczku turystycznym malowniczo położonym wśród mazurskich jezior. Największe z nich to: jezioro Czos i jezioro Juno.

Doskonała baza noclegowa, świetnie przygotowane obiekty sportowe, oraz niepowtarzalne walory turystyczne Mrągowa, po raz kolejny zapewnią uczestnikom wiele emocji i wrażeń.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK. 50 TYS. ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.

Oficjalny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w turnieju !!!

Roman Pawlik
tel. 506 494 262
e-mail: roman@almar-sport.pl

Jesteśmy zespołem ludzi, który bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zorganizować aktywny wypoczynek. Nasza zasada, to maksimum dobrej zabawy, w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną jej uczestników.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

  • 15 lat doświadczenia w organizacji turniejów sportowych
  • ponad 300 turniejów zorganizowanych
  • ok 5000 reprezentacji firm biorących udział w zorganizowanych turniejach