GRUPA A
Wyniki
VETREX TCZEW | 3:1 | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
DSSE ŻARÓW | 0:11 | SYNTHOS DWORY 7 |
VETREX TCZEW | 6:2 | DSSE ŻARÓW |
REKPOL I TURZA ŚLĄSKA | 1:0 | SYNTHOS DWORY 7 |
DSSE ŻARÓW | 1:10 | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
VETREX TCZEW | 4:0 | SYNTHOS DWORY 7 |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. VETREX TCZEW | 9 | 13:3 | awans do II rundy |
2. REKPOL I TURZA ŚLĄSKA | 6 | 12:4 | awans do II rundy |
3. SYNTHOS DWORY 7 | 3 | 11:5 | awans do II rundy |
4. DSSE ŻARÓW | 0 | 3:27 | Puchar Pocieszenia |
GRUPA B
Wyniki
LIDL POLSKA | 0:3 | REKPOL II TURZA ŚLĄSKA |
SCHUMACHER WROCŁAW | 0:3 | NORDEA ŁÓDŹ |
LIDL POLSKA | 3:0 | SCHUMACHER WROCŁAW |
REKPOL II TURZA ŚLĄSKA | 1:3 | NORDEA ŁÓDŹ |
SCHUMACHER WROCŁAW | 0:3 | REKPOL II TURZA ŚLĄSKA |
LIDL POLSKA | 2:1 | NORDEA ŁÓDŹ |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. NORDEA ŁÓDŹ | 6 | 7:3 | awans do II rundy |
2. REKPOL II TURZA ŚLĄSKA | 6 | 7:3 | awans do II rundy |
3. LIDL POLSKA | 6 | 5:4 | awans do II rundy |
4. SCHUMACHER WROCŁAW | 0 | 0:9 | Puchar Pocieszenia |
GRUPA C
Wyniki
MADOR SOSNOWIEC | 2:0 | ALIPLAST LUBLIN |
PZU SPORT TEAM | 3:5 | INVENIO QD |
MADOR SOSNOWIEC | 2:0 | PZU SPORT TEAM |
ALIPLAST LUBLIN | 3:4 | INVENIO QD |
PZU SPORT TEAM | 3:5 | ALIPLAST LUBLIN |
MADOR SOSNOWIEC | 4:2 | INVENIO QD |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. MADOR SOSNOWIEC | 9 | 8:2 | awans do II rundy |
2. INVENIO QD | 6 | 11:10 | awans do II rundy |
3. ALIPLAST LUBLIN | 3 | 8:9 | awans do II rundy |
4. PZU SPORT TEAM | 0 | 6:12 | Puchar Pocieszenia |
GRUPA D
Wyniki
PEBEKA LUBIN | 8:1 | MOSTOSTAL CHOJNICE |
BS STEEL STĘSZEW | 3:5 | HUTA CYNKU |
PEBEKA LUBIN | 9:1 | BS STEEL STĘSZEW |
MOSTOSTAL CHOJNICE | 0:11 | HUTA CYNKU |
BS STEEL STĘSZEW | 4:1 | MOSTOSTAL CHOJNICE |
PEBEKA LUBIN | 5:0 | HUTA CYNKU |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. PEBEKA LUBIN | 9 | 22:2 | awans do II rundy |
2. HUTA CYNKU | 6 | 16:8 | awans do II rundy |
3. BS STEEL STĘSZEW | 3 | 8:15 | awans do II rundy |
4. MOSTOSTAL CHOJNICE | 0 | 2:23 | Puchar Pocieszenia |
Puchar Pocieszenia
Wyniki
PZU SPORT TEAM | 1:1 | MOSTOSTAL CHOJNICE |
DSSE ŻARÓW | 4:1 | MOSTOSTAL CHOJNICE |
DSSE ŻARÓW | 1:3 | PZU SPORT TEAM |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki |
1. PZU SPORT TEAM | 4 | 4:2 |
2. DSSE ŻARÓW | 3 | 5:4 |
3. MOSTOSTAL CHOJNICE | 1 | 2:5 |
II runda Turnieju
GRUPA I
Wyniki
HUTA CYNKU | 1:0 | ALIPLAST LUBLIN |
VETREX TCZEW | 5:1 | ALIPLAST LUBLIN |
VETREX TCZEW | 2:1 | HUTA CYNKU |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. VETREX TCZEW | 6 | 7:2 | awans do 1/4 finału |
2. HUTA CYNKU | 3 | 2:2 | awans do 1/4 finału |
3. ALIPLAST LUBLIN | 0 | 1:6 |
GRUPA II
Wyniki
INVENIO QD | 5:1 | BS STEEL STĘSZEW |
NORDEA ŁÓDŹ | 5:0 | BS STEEL STĘSZEW |
NORDEA ŁÓDŹ | 1:4 | INVENIO QD |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. INVENIO QD | 6 | 9:2 | awans do 1/4 finału |
2. NORDEA ŁÓDŹ | 3 | 6:4 | awans do 1/4 finału |
3. BS STEEL STĘSZEW | 0 | 1:10 |
GRUPA III
Wyniki
REKPOL II TURZA ŚLĄSKA | 1:0 | SYNTHOS DWORY 7 |
MADOR SOSNOWIEC | 4:0 | SYNTHOS DWORY 7 |
MADOR SOSNOWIEC | 5:3 | REKPOL II TURZA ŚLĄSKA |
Tabela
Miece | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. MADOR SOSNOWIEC | 6 | 9:3 | awans do 1/4 finału |
2. REKPOL II TURZA ŚLĄSKA | 3 | 4:5 | awans do 1/4 finału |
3. SYNTHOS DWORY 7 | 0 | 0:5 |
GRUPA IV
Wyniki
REKPOL I TURZA ŚLĄSKA | 2:1 | LIDL POLSKA |
PEBEKA LUBIN | 3:1 | LIDL POLSKA |
PEBEKA LUBIN | 1:1 | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
Tabela
Miejsce | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. PEBEKA LUBIN | 4 | 4:2 | awans do 1/4 finału |
2. REKPOL I TURZA ŚLĄSKA | 4 | 3:2 | awans do 1/4 finału |
3. LIDL POLSKA | 0 | 2:5 |
Faza Finałowa
1/4 Finału
ćw. 1 | VETREX TCZEW | 2:1 | NORDEA ŁÓDŹ |
ćw. 2 | INVENIO QD | 1:3 | HUTA CYNKU |
ćw. 3 | MADOR SOSNOWIEC | 4:4 k.2:3 | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
ćw. 4 | PEBEKA LUBIN | 7:3 | REKPOL II TURZA ŚLĄSKA |
1/2 Finału
VETREX TCZEW | 3:2 | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
HUTA CYNKU | 1:4 | PEBEKA LUBIN |
Finał
VETREX TCZEW | 1:1 k. 1:3 | PEBEKA LUBIN |
Nagrody indywidualne
Najlepszy Strzelec | Paweł Kulczyk | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
Najlepszy Bramkarz | Tomasz Bieszka | VETREX TCZEW |
Najlepszy Piłkarz | Damian Smolny | PEBEKA LUBIN |
Wyróżnienia
Łukasz Karmański | HUTA CYNKU |
Dawid Tramowski | VETREX TCZEW |
Michał Matkowski | PEBEKA LUBIN |
Klasyfikacja końcowa
1. | PEBEKA LUBIN |
2. | VETREX TCZEW |
3. | REKPOL I TURZA ŚLĄSKA |
3. | HUTA CYNKU MIASTECZKO ŚLĄSKIE |
5. | NORDEA ŁÓDŹ |
5. | INVENIO QD |
5. | MADOR SOSNOWIEC |
5. | REKPOL II TURZA ŚLĄSKA |
9. | ALIPLAST LUBLIN |
9. | BS STEEL STĘSZEW |
9. | SYNTHOS DWORY 7 |
9. | LIDL POLSKA |
13. | PZU SPORT TEAM |
14. | DSSE ŻARÓW |
15. | MOSTOSTAL CHOJNICE |
16. | SCHUMACHER WROCŁAW |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla firm
Roman Pawlik, Tomasz Wychowaniec
tel. 506 494 262, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, roman@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl