Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w X Mistrzostwach Polski Branży Chemicznej i Farmaceutycznej w piłce nożnej. Mistrzostwa odbędą się w ramach turnieju Tatry Cup w dniach 12-13 września 2020r, w Zakopanem.

Po raz dziesiąty branża chemiczna i farmaceutyczna będzie walczyła o tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej.

W ubiegłorocznej edycji turnieju tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Olimp Labs,  pokonując w meczu finałowym Polpharmę Football Team. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Adamus Szczecin, a czwarte Lek Novartis Stryków.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

Zgłoszenia do 07 sierpnia 2020 r.

Szczegółowych informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Kontakt:

tel. 506 494 262, e-mail: roman@almar-sport.pl 

tel. 506 494 261, e-mail: tomasz@almar-sport.pl