Szanowni Państwo
Zapraszamy reprezentację Państwa Samorządu, do uczestnictwa w „XII Mistrzostwach Polski Samorządowców w piłce nożnej”. Zawody rozegrane zostaną w dniach 26-27 września 2020 r. w Niechorzu.

W kalendarzu amatorskich imprez sportowych, organizowanych przez firmę Almar-Sport, od lat znajdują się Mistrzostwa Polski Samorządowców w piłce nożnej.
Ostatnia edycja, rozegrana została w Rewalu, a tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Urzędu Gminy Kikół, wygrywając w finale z UM Sierpc. Trzecie miejsce wywalczyły drużyny Powiatu Kieleckiego oraz Urząd Miejski w Szubinie.
W kategorii Oldboy +35, zwyciężyła reprezentacja Miasta Zielona Góra, pokonując w finale zawodników z Ziemi Pszczyńskiej. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Powiatu Wejherowskiego.
XII edycja mistrzostw zapowiada się niezwykle ciekawie, przede wszystkim ze względu na miejsce organizacji zawodów.
Biorąc pod uwagę sugestie uczestników, organizatorzy postanowili, aby po raz kolejny „Mistrzostwa Polski Samorządowców” zorganizować w nad morzem, tym razem w Niechorzu. To nadmorskie miasteczko, poza doskonałą bazą sportową i noclegową, dzięki swoim walorom turystycznym, ma do zaoferowania uczestnikom, ogromną ilość atrakcji.
Po zakończeniu pierwszego dnia zmagań piłkarskich, zapraszamy na wieczór integracyjny (kolacja we wspólnym gronie, ze smacznym jedzeniem, napojami oraz muzyką)
Kolejne mistrzostwa, tak jak wszystkie dotychczasowe, będą rozgrywane wg formuły „5 + 1”, czyli pięciu zawodników w polu plus bramkarz, a każda drużyna w ramach rozgrywek, może zgłosić maksymalnie 13 zawodników oraz dowolną ilość osób towarzyszących.

Mistrzostwa będą rozegrane w dwóch kategoriach: „Open” i „Oldboy +35”.
W związku z amatorską formułą mistrzostw, nie mogą w nich uczestniczyć zawodnicy grający aktualnie w ekstraklasie, I, II, III i IV lidze ogólnopolskiej, oraz ekstraklasie i I lidze futsalu.

UCZESTNIKOM MISTRZOSTW ZAPEWNIAMY:
• profesjonalną organizację zawodów
• atrakcyjne miejsce rozgrywek
• atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn
• pamiątki dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju
• noclegi z pełnym wyżywieniem, w bardzo dobrych warunkach (czytaj karta zgłoszenia)
• wieczór integracyjny (kolacja)

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas w atrakcyjny sposób, łącząc smak sportowej rywalizacji, z możliwością pobytu w urokliwym, nadmorskim kurorcie. Organizatorzy jak zawsze przygotowali dla uczestników ogromną ilość cennych nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni uczestnictwo w mistrzostwach

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail.
Oficjalny termin nadsyłania zgłoszeń upływa dn. 5 sierpnia 2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w mistrzostwach !!!

Elżbieta Gałuszka tel. 506 494 261, e-mail: elzbieta@almar-sport.pl

Tomasz Wychowaniec tel. 609 203 045, e-mail: tomasz@almar-sport.pl