Szanowni Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w V edycji Turnieju Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej BAŁTYK CUP. Turniej odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2020r., w Kołobrzegu.

Turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, to największe tego typu imprezy sportowe odbywające się w Polsce. Gromadzą każdego roku, bardzo dużą ilość uczestniczących drużyn.

Kolejna edycja turnieju BAŁTYK CUP, odbędzie się w Kołobrzegu, największym i najpiękniejszym polskim uzdrowisku o niezrównanym uroku i bogatej historii.

W ubiegłorocznym turnieju tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Invenio QD, pokonując w meczu finałowym Hutę Miedzi Głogów. Trzecie miejsce zajęły ex aequo Gazownia Koszalin i JSW Zofiówka Jastrzębie Zdrój.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach.

Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę np. w stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD OK. 60 TYS. ZŁ!!!

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 15.05. 2020 r. O ostatecznym udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.