GRUPA A
NIEDZIELA 26.06.
boisko nr 1
8.00 LZS DRAGON BOJANO I – UKS KOPALNIAK GAWORZYCE 6:0
boisko nr 2
8.00 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – DAF ORLĘTA ŁUKÓW 0:19
boisko nr 1
8.30 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – BŁĘKITNI STARGARD I 2:5
boisko nr 2
8.30 BŁĘKITNI STARGARD II – CHEMIK BYDGOSZCZ II 0:6
boisko nr 1
8.55 LZS DRAGON BOJANO I – KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA 15:0
boisko nr 2
8.55 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE- DAF ORLĘTA ŁUKÓW 0:6
boisko nr 1
9.25 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – BŁĘKITNI STARGARD II 5:5
boisko nr 2
9.25 BŁĘKITNI STARGARD I – CHEMIK BYDGOSZCZ II 4:2
boisko nr 1
9.55 LZS DRAGON BOJANO I – DAF ORLĘTA ŁUKÓW 3:0
boisko nr 2
9.55 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE- KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA 4:2
boisko nr 1
10.20 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – CHEMIK BYDGOSZCZ II 2:3
boisko nr 2
10.20 BŁĘKITNI STARGARD I – BŁĘKITNI STARGARD II 10:0
boisko nr 1
10.50 LZS DRAGON BOJANO I – RKS MAZOVIA RAWA MAZ 15:0
boisko nr 2
10.50 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE- BŁĘKITNI STARGARD I 2:6
PONIEDZIAŁEK 27.06.
boisko nr 1
15.00 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – BŁĘKITNI STARGARD II 1:4
boisko nr 2
15.00 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – CHEMIK BYDGOSZCZ II 4:0
boisko nr 1
15.30 LZS DRAGON BOJANO I – BŁĘKITNI STARGARD I 1:1
boisko nr 2
15.30 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE- RKS MAZOVIA RAWA MAZ 3:2
boisko nr 1
16.00 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – CHEMIK BYDGOSZCZ II 0:14
boisko nr 2
16.00 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – BŁĘKITNI STARGARD II 6:0
boisko nr 1
16.30 LZS DRAGON BOJANO I – CHEMIK BYDGOSZCZ II 9:0
boisko nr 2
16.30 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE- BŁĘKITNI STARGARD II 1:6
boisko nr 1
17.00 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – BŁĘKITNI STARGARD I 0:13
boisko nr 2
17.00 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – RKS MAZOVIA RAWA MAZ 6:0
boisko nr 1
17.30 LZS DRAGON BOJANO I – BŁĘKITNI STARGARD II 10:1
boisko nr 2
17.30 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE- CHEMIK BYDGOSZCZ II 4:2
boisko nr 1
18.00 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – RKS MAZOVIA RAWA MAZ 0:1
boisko nr 2
18.00 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – BŁĘKITNI STARGARD I 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | LZS DRAGON BOJANO I | 19 | 59:2 | FAZA FINAŁOWA |
2. | DAF ORLĘTA ŁUKÓW | 18 | 43:3 | FAZA FINAŁOWA |
3. | BŁĘKITNI STARGARD I | 16 | 39:9 | PUCHAR KASPROWEGO |
4. | UKS KOPALNIAK GAWORZYCE | 9 | 14:30 | PUCHAR KASPROWEGO |
5. | CHEMIK BYDGOSZCZ II | 9 | 27:23 | PUCHAR GIEWONTU |
6. | BŁĘKITNI STARGARD II | 7 | 16:39 | PUCHAR GIEWONTU |
7. | RKS MAZOVIA RAWA MAZ | 4 | 12:37 | PUCHAR NOSALA |
8. | KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA | 0 | 3:70 | PUCHAR NOSALA |
GRUPA B
NIEDZIELA 26.06.
boisko nr 1
11.20 LZS DRAGON BOJANO II – FA LEGNICA 0:4
boisko nr 2
11.20 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – KURPIOWSKA AS KADZIDŁO 0:4
boisko nr 1
11.50 MUKS 6 RADOMSKO – MKS GOGOLIN 0:10
boisko nr 2
11.50 HUSIATYN – CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:5
boisko nr 1
12.15 LZS DRAGON BOJANO II – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 9:0
boisko nr 2
12.15 FA LEGNICA – KURPIOWSKA AS KADZIDŁO 4:3
boisko nr 1
12.45 MUKS 6 RADOMSKO – HUSIATYN 1:1
boisko nr 2
12.45 MKS GOGOLIN – CHEMIK BYDGOSZCZ I 1:3
boisko nr 1
13.15 LZS DRAGON BOJANO II – KURPIOWSKA AS KADZIDŁO 0:3
boisko nr 2
13.15 FA LEGNICA – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 4:0
boisko nr 1
13.45 MUKS 6 RADOMSKO – CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:12
boisko nr 2
13.45 MKS GOGOLIN – HUSIATYN 6:1
boisko nr 1
14.15 LZS DRAGON BOJANO II – MUKS 6 RADOMSKO 7:0
boisko nr 2
14.15 FA LEGNICA – MKS GOGOLIN 1:2
PONIEDZIAŁEK 27.06.
boisko nr 1
8.00 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – HUSIATYN 1:2
boisko nr 2
8.00 KURPIOWSKA AS KADZIDŁO – CHEMIK BYDGOSZCZ I 2:0
boisko nr 1
8.30 LZS DRAGON BOJANO II – MKS GOGOLIN 1:6
boisko nr 2
8.30 FA LEGNICA – MUKS 6 RADOMSKO 7:0
boisko nr 1
8.55 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:8
boisko nr 2
8.55 KURPIOWSKA AS KADZIDŁO – HUSIATYN 5:0
boisko nr 1
9.25 LZS DRAGON BOJANO II – CHEMIK BYDGOSZCZ I 1:4
boisko nr 2
9.25 FA LEGNICA – HUSIATYN 1:2
boisko nr 1
9.55 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – MKS GOGOLIN 0:5
boisko nr 2
9.55 KURPIOWSKA AS KADZIDŁO – MUKS 6 RADOMSKO 8:0
boisko nr 1
10.20 LZS DRAGON BOJANO II – HUSIATYN 6:0
boisko nr 2
10.20 FA LEGNICA – CHEMIK BYDGOSZCZ I 3:0
boisko nr 1
10.50 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – MUKS 6 RADOMSKO 2:0
boisko nr 2
10.50 KURPIOWSKA AS KADZIDŁO – MKS GOGOLIN 2:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KURPIOWSKA AS KADZIDŁO | 18 | 27:4 | FAZA FINAŁOWA |
2. | FA LEGNICA | 15 | 24:7 | FAZA FINAŁOWA |
3. | CHEMIK BYDGOSZCZ I | 15 | 32:7 | PUCHAR KASPROWEGO |
4. | MKS GOGOLIN | 15 | 30:8 | PUCHAR KASPROWEGO |
5. | LZS DRAGON BOJANO II | 9 | 24:17 | PUCHAR GIEWONTU |
6. | HUSIATYN | 7 | 6:25 | PUCHAR GIEWONTU |
7. | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 3 | 3:32 | PUCHAR NOSALA |
8. | MUKS 6 RADOMSKO | 1 | 1:47 | PUCHAR NOSALA |
GRUPA C
NIEDZIELA 26.06.
boisko nr 1
15.00 GKS SPARTA RUDNA – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 3:3
boisko nr 2
15.00 LKS CEDRON BRODY – LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:1
boisko nr 1
15.30 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW – LKS DĄB BARCIN 0:2
boisko nr 2
15.30 MKS OLIMPIA KOŁO – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 7:2
boisko nr 1
16.00 GKS SPARTA RUDNA – LKS CEDRON BRODY 2:5
boisko nr 2
16.00 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:2
boisko nr 1
16.30 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW – MKS OLIMPIA KOŁO 0:9
boisko nr 2
16.30 LKS DĄB BARCIN – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 4:9
boisko nr 1
17.00 GKS SPARTA RUDNA – LECHIA TOMASZÓW MAZ 1:1
boisko nr 2
17.00 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS CEDRON BRODY 0:2
boisko nr 1
17.30 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 2:4
boisko nr 2
17.30 LKS DĄB BARCIN – MKS OLIMPIA KOŁO 0:9
boisko nr 1
18.00 GKS SPARTA RUDNA – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 6:1
boisko nr 2
18.00 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS DĄB BARCIN 0:5
PONIEDZIAŁEK 27.06.
boisko nr 1
11.20 LKS CEDRON BRODY – MKS OLIMPIA KOŁO 1:2
boisko nr 2
11.20 LECHIA TOMASZÓW MAZ – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 0:1
boisko nr 1
11.50 GKS SPARTA RUDNA – LKS DĄB BARCIN 1:3
boisko nr 2
11.50 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 0:3
boisko nr 1
12.15 LKS CEDRON BRODY – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 6:1
boisko nr 2
12.15 LECHIA TOMASZÓW MAZ – MKS OLIMPIA KOŁO 1:2
boisko nr 1
12.45 GKS SPARTA RUDNA – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 3:0
boisko nr 2
12.45 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – MKS OLIMPIA KOŁO 1:6
boisko nr 1
13.15 LKS CEDRON BRODY – LKS DĄB BARCIN 2:3
boisko nr 2
13.15 LECHIA TOMASZÓW MAZ – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 5:0
boisko nr 1
13.45 GKS SPARTA RUDNA – MKS OLIMPIA KOŁO 1:3
boisko nr 2
13.45 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 2:0
boisko nr 1
14.15 LKS CEDRON BRODY – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 3:0
boisko nr 2
14.15 LECHIA TOMASZÓW MAZ – LKS DĄB BARCIN 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MKS OLIMPIA KOŁO | 21 | 38:6 | FAZA FINAŁOWA |
2. | LKS DĄB BARCIN | 13 | 18:22 | FAZA FINAŁOWA |
3. | LKS CEDRON BRODY | 12 | 19:9 | PUCHAR KASPROWEGO |
4. | LECHIA TOMASZÓW MAZ | 11 | 11:5 | PUCHAR KASPROWEGO |
5. | UKS SPIDERS KRAPKOWICE | 9 | 17:24 | PUCHAR GIEWONTU |
6. | GKS SPARTA RUDNA | 8 | 17:16 | PUCHAR GIEWONTU |
7. | KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE | 4 | 6:21 | PUCHAR NOSALA |
8. | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 3 | 6:29 | PUCHAR NOSALA |
PUCHAR NOSALA (o miejsca 19-24)
WYNIKI Z PIERWSZEJ RUNDY
RKS MAZOVIA RAWA MAZ – KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA 1:0
KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – MUKS 6 RADOMSKO 2:0
KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 0:3
ŚRODA 29.06.
boisko nr 1
8.30 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 2:0
boisko nr 2
8.30 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 1:4
boisko nr 1
8.55 MUKS 6 RADOMSKO – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 0:3
boisko nr 2
8.55 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 1:0
boisko nr 1
9.20 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE 0:2
boisko nr 2
9.20 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA 2:4
boisko nr 1
9.55 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – MUKS 6 RADOMSKO 1:3
boisko nr 2
9.55 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1:2
boisko nr 1
10.10 KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE – MUKS 6 RADOMSKO 3:0
boisko nr 2
10.10 KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1:0
boisko nr 1
10.35 RKS MAZOVIA RAWA MAZ – LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 2:2
boisko nr 2
10.35 KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA – MUKS 6 RADOMSKO 1:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | KKS ORZEŁ SIEMIATYCZE | 12 | 10:4 |
2. | LKS JEDNOŚĆ BORONÓW | 10 | 10:4 |
3. | KS SPARTA MIEJSKA GÓRKA | 9 | 7:5 |
4. | RKS MAZOVIA RAWA MAZ | 7 | 6:7 |
5. | MUKS 6 RADOMSKO | 6 | 6:10 |
6. | KS SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA | 0 | 5:14 |
PUCHAR GIEWONTU (o miejsca 13-18)
WYNIKI Z PIERWSZEJ RUNDY
CHEMIK BYDGOSZCZ II – BŁĘKITNI STARGARD II 6:0
LZS DRAGON BOJANO II – HUSIATYN 6:0
UKS SPIDERS KRAPKOWICE – GKS SPARTA RUDNA 0:3
ŚRODA 29.06.
boisko nr 1
11.10 CHEMIK BYDGOSZCZ II – LZS DRAGON BOJANO II 0:2
boisko nr 2
11.10 BŁĘKITNI STARGARD II – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 3:4
boisko nr 1
11.35 HUSIATYN – GKS SPARTA RUDNA 1:2
boisko nr 2
11.35 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – LZS DRAGON BOJANO II 2:6
boisko nr 1
12.00 CHEMIK BYDGOSZCZ II – UKS SPIDERS KRAPKOWICE 5:0
boisko nr 2
12.00 BŁĘKITNI STARGARD II – LZS DRAGON BOJANO II 0:4
boisko nr 1
12.25 CHEMIK BYDGOSZCZ II – HUSIATYN 2:0
boisko nr 2
12.25 BŁĘKITNI STARGARD II – GKS SPARTA RUDNA 1:1
boisko nr 1
12.50 UKS SPIDERS KRAPKOWICE – HUSIATYN 5:1
boisko nr 2
12.50 LZS DRAGON BOJANO II – GKS SPARTA RUDNA 2:0
boisko nr 1
13.15 CHEMIK BYDGOSZCZ II – GKS SPARTA RUDNA 3:2
boisko nr 2
13.15 BŁĘKITNI STARGARD II – HUSIATYN 2:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | LZS DRAGON BOJANO II | 15 | 20:2 |
2. | CHEMIK BYDGOSZCZ II | 12 | 16:4 |
3. | GKS SPARTA RUDNA | 7 | 8:7 |
4. | UKS SPIDERS KRAPKOWICE | 6 | 11:18 |
5. | BŁĘKITNI STARGARD II | 4 | 6:16 |
6. | HUSIATYN | 0 | 3:17 |
PUCHAR KASPROWEGO (o miejsca 7-12)
WYNIKI Z PIERWSZEJ RUNDY
BŁĘKITNI STARGARD I – UKS KOPALNIAK GAWORZYCE 6:2
CHEMIK BYDGOSZCZ I – MKS GOGOLIN 3:1
LKS CEDRON BRODY – LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:1
ŚRODA 29.06.
boisko nr 1
14.00 BŁĘKITNI STARGARD I – CHEMIK BYDGOSZCZ I 2:0
boisko nr 2
14.00 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE – LKS CEDRON BRODY 1:4
boisko nr 1
14.25 MKS GOGOLIN – LECHIA TOMASZÓW MAZ 4:1
boisko nr 2
14.25 LKS CEDRON BRODY – CHEMIK BYDGOSZCZ I 0:1
boisko nr 1
14.50 BŁĘKITNI STARGARD I – LKS CEDRON BRODY 5:1
boisko nr 2
14.50 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE – CHEMIK BYDGOSZCZ I 2:7
boisko nr 1
15.15 BŁĘKITNI STARGARD I – MKS GOGOLIN 0:1
boisko nr 2
15.15 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE – LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:4
boisko nr 1
15.40 LKS CEDRON BRODY – MKS GOGOLIN 2:3
boisko nr 2
15.40 CHEMIK BYDGOSZCZ I – LECHIA TOMASZÓW MAZ 1:0
boisko nr 1
16.05 BŁĘKITNI STARGARD I – LECHIA TOMASZÓW MAZ 0:1
boisko nr 2
16.05 UKS KOPALNIAK GAWORZYCE – MKS GOGOLIN 0:9
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | CHEMIK BYDGOSZCZ I | 12 | 12:5 |
2. | MKS GOGOLIN | 9 | 18:6 |
3. | LECHIA TOMASZÓW MAZ | 9 | 7:5 |
4. | BŁĘKITNI STARGARD I | 9 | 13:5 |
5. | LKS CEDRON BRODY | 3 | 7:11 |
6. | UKS KOPALNIAK GAWORZYCE | 0 | 5:30 |
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-6)
WYNIKI Z PIERWSZEJ RUNDY
LZS DRAGON BOJANO I – DAF ORLĘTA ŁUKÓW 3:0
KURPIOWSKA AS KADZIDŁO – FA LEGNICA 3:4
MKS OLIMPIA KOŁO – LKS DĄB BARCIN 9:0
ŚRODA 29.06.
boisko nr 1
16.40 LZS DRAGON BOJANO I – KURPIOWSKA AS KADZIDŁO 4:1
boisko nr 2
16.40 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – MKS OLIMPIA KOŁO 0:1
boisko nr 1
17.05 FA LEGNICA – LKS DĄB BARCIN 2:1
boisko nr 2
17.05 MKS OLIMPIA KOŁO – KURPIOWSKA AS KADZIDŁO 2:2
boisko nr 1
17.30 LZS DRAGON BOJANO I – MKS OLIMPIA KOŁO 0:1
boisko nr 2
17.30 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – KURPIOWSKA AS KADZIDŁO 3:3
boisko nr 1
17.55 LZS DRAGON BOJANO I – FA LEGNICA 3:0
boisko nr 2
17.55 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – LKS DĄB BARCIN 2:3
boisko nr 1
18.20 MKS OLIMPIA KOŁO – FA LEGNICA 2:0
boisko nr 2
18.20 KURPIOWSKA AS KADZIDŁO – LKS DĄB BARCIN 3:1
boisko nr 1
18.45 LZS DRAGON BOJANO I – LKS DĄB BARCIN 6:1
boisko nr 2
18.45 DAF ORLĘTA ŁUKÓW – FA LEGNICA 2:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | MKS OLIMPIA KOŁO | 13 | 15:2 |
2. | LZS DRAGON BOJANO I | 12 | 16:3 |
3. | FA LEGNICA | 6 | 7:11 |
4. | KURPIOWSKA AS KADZIDŁO | 5 | 12:14 |
5. | DAF ORLĘTA ŁUKÓW | 4 | 7:11 |
6. | LKS DĄB BARCIN | 3 | 6:22 |
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl