GRUPA A
UKS AS CZEMPIŃ – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI I 0:10
GÓRNIK NOWE MIASTO I – SKIS PEGAZ DROBIN 1:2
UKS AS CZEMPIŃ – GÓRNIK NOWE MIASTO I 2:1
STILON GORZÓW WLKP. I – SKIS PEGAZ DROBIN 5:0
GÓRNIK NOWE MIASTO I – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI I 1:8
UKS AS CZEMPIŃ – SKIS PEGAZ DROBIN 2:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI I | 9 | 23-1 | FAZA FINAŁOWA |
2. | SKIS PEGAZ DROBIN | 6 | 5-8 | PUCHAR KASPROWEGO |
3. | UKS AS CZEMPIŃ | 3 | 4-14 | PUCHAR GIEWONTU |
4. | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH I | 0 | 3-12 | PUCHAR NOSALA |
GRUPA B
MKS PATRIA BUK – OLYMPIC SŁUPIA 0:0
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – MEWA KUNICE 3:0
MKS PATRIA BUK – OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW 0:2
OLYMPIC SŁUPIA – MEWA KUNICE 4:1
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – OLYMPIC SŁUPIA 6:0
MKS PATRIA BUK – MEWA KUNICE 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW | 9 | 11-0 | FAZA FINAŁOWA |
2. | OLYMPIC SŁUPIA | 4 | 4-7 | PUCHAR KASPROWEGO |
3. | MKS PATRIA BUK | 2 | 1-3 | PUCHAR GIEWONTU |
4. | MEWA KUNICE | 1 | 2-8 | PUCHAR NOSALA |
GRUPA C
STILON GORZÓW WLKP. II – GÓRNIK NOWE MIASTO II 2:0
MKS CZARNI POŁANIEC – LECH POZNAŃ FA WŁADYSŁAWÓW 1:0
STILON GORZÓW WLKP. II – MKS CZARNI POŁANIEC 3:0
GÓRNIK NOWE MIASTO II – LECH POZNAŃ FA WŁADYSŁAWÓW 8:0
MKS CZARNI POŁANIEC – GÓRNIK NOWE MIASTO II 0:4
STILON GORZÓW WLKP. II – LECH POZNAŃ FA WŁADYSŁAWÓW 5:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI II | 9 | 10-0 | FAZA FINAŁOWA |
2. | GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH II | 6 | 12-2 | PUCHAR KASPROWEGO |
3. | MKS CZARNI POŁANIEC | 3 | 1-7 | PUCHAR GIEWONTU |
4. | LECH POZNAŃ FA WŁADYSŁAWÓW | 0 | 0-14 | PUCHAR NOSALA |
GRUPA D
STILON GORZÓW WLKP. III – GÓRNIK WAŁBRZYCH 4:0
MKS ŻORY – MKS PRZASNYSZ 2:1
STILON GORZÓW WLKP. III – MKS ŻORY 5:2
GÓRNIK WAŁBRZYCH – MKS PRZASNYSZ 2:1
MKS ŻORY – GÓRNIK WAŁBRZYCH 4:1
STILON GORZÓW WLKP. III – MKS PRZASNYSZ 1:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI III | 7 | 10-3 | FAZA FINAŁOWA |
2. | MKS ŻORY | 6 | 8-7 | PUCHAR KASPROWEGO |
3. | GÓRNIK WAŁBRZYCH | 3 | 3-9 | PUCHAR GIEWONTU |
4. | MKS PRZASNYSZ | 1 | 3-5 | PUCHAR NOSALA |
PUCHAR NOSALA (O MIEJSCA 13-16)
GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH I – MEWA KUNICE 0:7
LECH POZNAŃ FA WŁADYSŁAWÓW – MKS PRZASNYSZ 0:1
Mecz o miejsce 3 w Pucharze Nosala
GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH I – LECH POZNAŃ FA WŁADYSŁAWÓW 2:2; k. 5:6
Mecz o miejsce 1 w Pucharze Nosala
MEWA KUNICE – MKS PRZASNYSZ 0:1
PUCHAR GIEWONTU (O MIEJSCA 9-12)
UKS AS CZEMPIŃ – MKS PATRIA BUK 1:3
MKS CZARNI POŁANIEC – GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:3
Mecz o miejsce 3 w Pucharze Giewontu
UKS AS CZEMPIŃ – MKS CZARNI POŁANIEC 1:1; k. 3:2
Mecz o miejsce 1 w Pucharze Giewontu
MKS PATRIA BUK – GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:3
PUCHAR KASPROWEGO (O MIEJSCA 5-8)
SKIS PEGAZ DROBIN – OLYMPIC SŁUPIA 1:5
GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH II – MKS ŻORY 7:2
Mecz o miejsce 3 w Pucharze Kasprowego
SKIS PEGAZ DROBIN – MKS ŻORY 1:2
Mecz o miejsce 1 w Pucharze Kasprowego
OLYMPIC SŁUPIA – GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH II 1:3
FAZA FINAŁOWA (O MIEJSCA 1-4)
STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI I – OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW 0:1
STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI II – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI III 8:2
Mecz o miejsce 3
STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI I – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI III 4:3
Finał
OKS R-FOOTBALL GOLENIÓW – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI II 0:2
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl