GRUPA A
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
8.00 POGOŃ SZCZECIN – MKS POGOŃ ŁAPY 0:1
boisko nr 2
8.00 DĄB POTULICE – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 2:1
boisko nr 1
8.30 POGOŃ SZCZECIN – ORZEŁ SIDZINA 4:1
boisko nr 2
8.30 MKS POGOŃ ŁAPY – DĄB POTULICE 7:0
boisko nr 1
8.55 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – ORZEŁ SIDZINA 2:1
boisko nr 1
9.25 POGOŃ SZCZECIN – DĄB POTULICE 5:0
boisko nr 1
9.55 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – MKS POGOŃ ŁAPY 2:7
boisko nr 2
9.55 DĄB POTULICE – ORZEŁ SIDZINA 3:8
boisko nr 1
10.25 POGOŃ SZCZECIN – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 8:1
boisko nr 1
10.50 ORZEŁ SIDZINA – MKS POGOŃ ŁAPY 3:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | MKS POGOŃ ŁAPY | 9 | 16:5 | FAZA MISTRZOWSKA |
2. | POGOŃ SZCZECIN | 9 | 17:3 | FAZA MISTRZOWSKA |
3. | ORZEŁ SIDZINA | 6 | 13:10 | FAZA MISTRZOWSKA |
4. | DĄB POTULICE | 3 | 5:21 | PUCHAR POSEJDONA |
5. | KS SOKÓŁ MIEŚCISKO | 3 | 6:18 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA B
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 3
8.00 AP MKS SPARTA GRYFICE – AP BANINO 0:4
boisko nr 3
8.30 KS GÓRNIK POLKOWICE – APR INOWROCŁAW 3:0
boisko nr 2
8.55 AP MKS SPARTA GRYFICE – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 0:4
boisko nr 3
8.55 AP BANINO – KS GÓRNIK POLKOWICE 2:3
boisko nr 2
9.25 APR INOWROCŁAW – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 1:0
boisko nr 3
9.25 AP MKS SPARTA GRYFICE – KS GÓRNIK POLKOWICE 0:3
boisko nr 3
9.55 APR INOWROCŁAW – AP BANINO 0:3
boisko nr 3
10.25 KS GÓRNIK POLKOWICE – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 4:0
boisko nr 2
10.50 AP MKS SPARTA GRYFICE – APR INOWROCŁAW 1:3
boisko nr 3
10.50 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – AP BANINO 1:6
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | KS GÓRNIK POLKOWICE | 12 | 13:2 | FAZA MISTRZOWSKA |
2. | AP BANINO | 9 | 15:4 | FAZA MISTRZOWSKA |
3. | APR INOWROCŁAW | 6 | 4:7 | FAZA MISTRZOWSKA |
4. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 3 | 5:11 | PUCHAR POSEJDONA |
5. | AP MKS SPARTA GRYFICE | 0 | 1:14 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA C
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 1
11.20 SALOS SZCZECIN – JASTRZĄB GŁOWACZÓW II 3:1
boisko nr 2
11.20 MKS SIECHNICE – AP WILKI DĄBRÓWKA 2:3
boisko nr 1
11.50 SALOS SZCZECIN – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 4:3
boisko nr 2
11.50 JASTRZĄB GŁOWACZÓW II – MKS SIECHNICE 2:2
boisko nr 1
12.15 AP WILKI DĄBRÓWKA – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 3:0
boisko nr 1
12.45 SALOS SZCZECIN – MKS SIECHNICE 1:2
boisko nr 1
13.15 AP WILKI DĄBRÓWKA – JASTRZĄB GŁOWACZÓW II 3:1
boisko nr 2
13.15 MKS SIECHNICE – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 0:5
boisko nr 1
13.45 SALOS SZCZECIN – AP WILKI DĄBRÓWKA 0:4
boisko nr 1
14.15 WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL- JASTRZĄB GŁOWACZÓW II 4:0
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | AP WILKI DĄBRÓWKA | 12 | 13:3 | FAZA MISTRZOWSKA |
2. | SALOS SZCZECIN | 6 | 8:10 | FAZA MISTRZOWSKA |
3. | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 6 | 12:7 | FAZA MISTRZOWSKA |
4. | MKS SIECHNICE | 4 | 6:11 | PUCHAR POSEJDONA |
5. | JASTRZĄB GŁOWACZÓW II | 1 | 4:12 | PUCHAR POSEJDONA |
GRUPA D
CZWARTEK 16.06.
boisko nr 3
11.20 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE- JASTRZĄB GŁOWACZÓW I 2:3
boisko nr 3
11.50 GKS GRYF SICIENKO – UKS PIEŃSK 3:6
boisko nr 2
12.15 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE- MKS ILANKA RZEPIN 1:3
boisko nr 3
12.15 JASTRZĄB GŁOWACZÓW I – GKS GRYF SICIENKO 10:0
boisko nr 2
12.45 UKS PIEŃSK – MKS ILANKA RZEPIN 5:2
boisko nr 3
12.45 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE- GKS GRYF SICIENKO 3:2
boisko nr 3
13.15 UKS PIEŃSK – JASTRZĄB GŁOWACZÓW I 0:7
boisko nr 3
13.45 GKS GRYF SICIENKO – MKS ILANKA RZEPIN 0:4
boisko nr 2
14.15 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE- UKS PIEŃSK 2:2
boisko nr 3
14.15 MKS ILANKA RZEPIN – JASTRZĄB GŁOWACZÓW I 1:3
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | JASTRZĄB GŁOWACZÓW I | 12 | 23:3 | FAZA MISTRZOWSKA |
2. | UKS PIEŃSK | 7 | 13:14 | FAZA MISTRZOWSKA |
3. | MKS ILANKA RZEPIN | 6 | 10:9 | FAZA MISTRZOWSKA |
4. | PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE | 4 | 8:10 | PUCHAR POSEJDONA |
5. | GKS GRYF SICIENKO | 0 | 5:23 | PUCHAR POSEJDONA |
PUCHAR POSEJDONA (o miejsca 13-20)
GRUPA X
PIĄTEK 17.06.
boisko 1
8.30 DĄB POTULICE – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 4:2
boisko 2
8.30 JASTRZĄB GŁOWACZÓW II – GKS GRYF SICIENKO 2:0
boisko 1
9.00 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – JASTRZĄB GŁOWACZÓW II 0:4
boisko 2
9.00 DĄB POTULICE – GKS GRYF SICIENKO 3:4
boisko 1
9.30 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – GKS GRYF SICIENKO 0:4
boisko 1
10.00 DĄB POTULICE – JASTRZĄB GŁOWACZÓW II 0:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | JASTRZĄB GŁOWACZÓW II | 9 | 8:0 |
2. | GKS GRYF SICIENKO | 6 | 8:5 |
3. | DĄB POTULICE | 3 | 7:8 |
4. | AP ORLIK ŁAGIEWNIKI | 0 | 2:12 |
GRUPA Y
PIĄTEK 17.06.
boisko 3
8.30 MKS SIECHNICE – PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE 1:0
boisko 3
9.00 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – AP MKS SPARTA GRYFICE 3:0
boisko 2
9.30 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 4:1
boisko 3
9.30 MKS SIECHNICE – AP MKS SPARTA GRYFICE 7:1
boisko 2
10.00 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE – AP MKS SPARTA GRYFICE 4:0
boisko 3
10.00 MKS SIECHNICE – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 4:1
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki |
1. | MKS SIECHNICE | 9 | 12:2 |
2. | PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE | 6 | 8:2 |
3. | KS SOKÓŁ MIEŚCISKO | 3 | 5:8 |
4. | AP MKS SPARTA GRYFICE | 0 | 1:14 |
SOBOTA 18.06.
¼ FINAŁU
boisko nr 1 (ćw.1)
8.30 JASTRZĄB GŁOWACZÓW II – AP MKS SPARTA GRYFICE 3:1
boisko nr 2 (ćw.2)
8.30 DĄB POTULICE – PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE 1:4
boisko nr 3 (ćw.3)
8.30 GKS GRYF SICIENKO – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 5:0
boisko nr 1 (ćw.4)
9.05 AP ORLIK ŁAGIEWNIKI – MKS SIECHNICE 0:5
Mecze o miejsca 5-8 (przegrani z ¼ finału)
boisko nr 2
9.05 AP MKS SPARTA GRYFICE – DĄB POTULICE 1:6
boisko nr 1
9.40 KS SOKÓŁ MIEŚCISKO – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 2:7
½ FINAŁU
boisko nr 3
9.05 JASTRZĄB GŁOWACZÓW II – PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE 0:1
boisko nr 3
9.40 GKS GRYF SICIENKO – MKS SIECHNICE 0:2
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 1
10.10 AP MKS SPARTA GRYFICE – KS SOKÓŁ MIEŚCISKO 4:0
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 3
10.10 DĄB POTULICE – AP ORLIK ŁAGIEWNIKI 2:1
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 1
10.40 JASTRZĄB GŁOWACZÓW II – GKS GRYF SICIENKO 3:1
FINAŁ
boisko nr 3
10.40 PRAWOBRZEŻE ŚWINOUJŚCIE – MKS SIECHNICE 1:4
FAZA MISTRZOWSKA (o miejsca 1-12)
GRUPA I
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
10.30 MKS POGOŃ ŁAPY – APR INOWROCŁAW 6:1
boisko nr 2
10.30 KS GÓRNIK POLKOWICE – ORZEŁ SIDZINA 1:3
boisko nr 3
10.30 SALOS SZCZECIN – UKS PIEŃSK 1:6
boisko nr 1
11.30 APR INOWROCŁAW – UKS PIEŃSK 2:13
boisko nr 2
11.30 ORZEŁ SIDZINA – SALOS SZCZECIN 1:3
boisko nr 3
11.30 MKS POGOŃ ŁAPY – KS GÓRNIK POLKOWICE 3:1
boisko nr 1
12.30 KS GÓRNIK POLKOWICE – APR INOWROCŁAW 5:1
boisko nr 2
12.30 SALOS SZCZECIN – MKS POGOŃ ŁAPY 1:0
boisko nr 3
12.30 UKS PIEŃSK – ORZEŁ SIDZINA 6:2
boisko nr 1
13.30 APR INOWROCŁAW – ORZEŁ SIDZINA 2:5
boisko nr 2
13.30 MKS POGOŃ ŁAPY – UKS PIEŃSK 2:7
boisko nr 3
13.30 KS GÓRNIK POLKOWICE – SALOS SZCZECIN 3:1
SOBOTA 18.06.
boisko nr 1
11.20 SALOS SZCZECIN – APR INOWROCŁAW 1:0
boisko nr 2
11.20 UKS PIEŃSK – KS GÓRNIK POLKOWICE 4:3
boisko nr 3
11.20 ORZEŁ SIDZINA – MKS POGOŃ ŁAPY 0:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | UKS PIEŃSK | 15 | 36:10 | o miejsca 1-4 |
2. | SALOS SZCZECIN | 9 | 7:10 | o miejsca 1-4 |
3. | MKS POGOŃ ŁAPY | 9 | 13:10 | o miejsca 5-8 |
4. | ORZEŁ SIDZINA | 6 | 11:14 | o miejsca 5-8 |
5. | KS GÓRNIK POLKOWICE | 6 | 13:12 | o miejsca 9-12 |
6. | APR INOWROCŁAW | 0 | 6:30 | o miejsca 9-12 |
GRUPA II
PIĄTEK 17.06.
boisko nr 1
11.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – MKS ILANKA RZEPIN 5:0
boisko nr 2
11.00 JASTRZĄB GŁOWACZÓW I – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 3:1
boisko nr 3
11.00 POGOŃ SZCZECIN – AP BANINO 4:4
boisko nr 1
12.00 MKS ILANKA RZEPIN – AP BANINO 1:2
boisko nr 2
12.00 WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL – POGOŃ SZCZECIN 1:4
boisko nr 3
12.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – JASTRZĄB GŁOWACZÓW I 0:3
boisko nr 1
13.00 JASTRZĄB GŁOWACZÓW I – MKS ILANKA RZEPIN 4:0
boisko nr 2
13.00 POGOŃ SZCZECIN – AP WILKI DĄBRÓWKA 5:0
boisko nr 3
13.00 AP BANINO – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 4:0
boisko nr 1
14.00 MKS ILANKA RZEPIN – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 6:3
boisko nr 2
14.00 AP WILKI DĄBRÓWKA – AP BANINO 0:2
boisko nr 3
14.00 JASTRZĄB GŁOWACZÓW I – POGOŃ SZCZECIN 1:0
SOBOTA 18.06.
boisko nr 1
11.50 POGOŃ SZCZECIN – MKS ILANKA RZEPIN 1:0
boisko nr 2
11.50 AP BANINO – JASTRZĄB GŁOWACZÓW I 0:2
boisko nr 3
11.50 WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL – AP WILKI DĄBRÓWKA 2:2
Miejsce | Drużyna | Punkty | Bramki | Uwagi |
1. | JASTRZĄB GŁOWACZÓW I | 15 | 13:1 | o miejsca 1-4 |
2. | POGOŃ SZCZECIN | 10 | 14:6 | o miejsca 1-4 |
3. | AP BANINO | 10 | 12:7 | o miejsca 5-8 |
4. | AP WILKI DĄBRÓWKA | 4 | 7:12 | o miejsca 5-8 |
5. | MKS ILANKA RZEPIN | 3 | 7:15 | o miejsca 9-12 |
6. | WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL | 1 | 7:19 | o miejsca 9-12 |
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 9-12)
SOBOTA 18.06.
½ FINAŁU
boisko nr 1
12.20 KS GÓRNIK POLKOWICE – WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL 5:1
boisko nr 2
12.20 MKS ILANKA RZEPIN – APR INOWROCŁAW 3:1
Mecz o 11 miejsce
boisko nr 1
13.20 WYBRZEŻE REWALSKIE REWAL – APR INOWROCŁAW 3:1
Mecz o 9 miejsce
boisko nr 2
13.20 KS GÓRNIK POLKOWICE – MKS ILANKA RZEPIN 1:3
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 5-8)
SOBOTA 18.06.
½ FINAŁU
boisko nr 3
12.20 MKS POGOŃ ŁAPY – AP WILKI DĄBRÓWKA 3:0
boisko nr 1
12.50 AP BANINO – ORZEŁ SIDZINA 6:2
Mecz o 7 miejsce
boisko nr 3
13.20 AP WILKI DĄBRÓWKA – ORZEŁ SIDZINA 2:2; k. 3:2
Mecz o 5 miejsce
boisko nr 1
13.50 MKS POGOŃ ŁAPY – AP BANINO 3:0
FAZA FINAŁOWA (o miejsca 1-4)
SOBOTA 18.06.
½ FINAŁU
boisko nr 2
12.50 UKS PIEŃSK – POGOŃ SZCZECIN 3:6
boisko nr 3
12.50 JASTRZĄB GŁOWACZÓW I – SALOS SZCZECIN 2:0
Mecz o 3 miejsce
boisko nr 2
13.50 UKS PIEŃSK – SALOS SZCZECIN 6:0
FINAŁ
boisko nr 3
13.50 POGOŃ SZCZECIN – JASTRZĄB GŁOWACZÓW I 2:0
Serdecznie zapraszamy!
Almar-Sport
Organizacja turniejów dla dzieci
Tomasz Wychowaniec, Adrian Bajsarowicz
tel. 609 203 045, 506 494 261
biuro@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl, adrian@almar-sport.pl