Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VII edycji Bałtyk Cup, Turnieju dla Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w dniach 28-29 maja 2022 r. w Ustce.

Po raz kolejny drużyny pojawią się nad morzem, aby uczestniczyć w turnieju piłki nożnej Bałtyk Cup. W ostatniej edycji pierwsze miejsce wywalczyła drużyna JSW S.A. Zofiówka Jastrzębie Zdrój, która w meczu finałowym pokonała reprezentację Superior Stalowa Wola, a trzecie miejsce zajęły ex aequo drużyny PKC Group Starachowice i Milarex Słupsk.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 50 TYS. ZŁ!!! 

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 kwietnia 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl