Szanowni  Państwo !

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy, do uczestnictwa w VIII Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w koszykówce. Mistrzostwa odbędą się w dniach  09-10 października 2021r., w Zakopanem.

W ostatniej edycji Mistrzostw rozegranej w Dźwirzynie, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna ControlTec Masters Kogeneracja Wrocław, która w finale pokonała zespół Faurecia Wałbrzych. Trzecie miejsce zajęła drużyna Krause Świdnica, a czwarte KM Import Stara Łubianka.

Miejscem tegorocznych rozgrywek będzie Zakopane, miasto które należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski i jest jednocześnie najchętniej odwiedzanym przez turystów kurortem, tak zimą jak i latem. Niepowtarzalny klimat Zakopiańskich Krupówek i wiele innych atrakcji, już czeka na uczestników zawodów. Doskonała baza noclegowa, świetnie przygotowane obiekty sportowe, oraz niepowtarzalne walory turystyczne Zakopanego, zapewnią uczestnikom wiele emocji i wrażeń.

Jak w każdym z turniejów koszykarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkie firmy, które chcą połączyć doskonałą zabawę ze zdrową, sportową rywalizacją.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 września 2021 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.