Wyniki
| Grupa A | |
Huta Bankowa Boryszew Group | 3 : 1 | Jar-Met Węgrów |
Supravis Group Bydgoszcz | 2 : 0 | Biedronka Koszalin |
Ball Lublin | 3 : 0 | PGK Słupsk |
Huta Bankowa Boryszew Group | 4 : 0 | Biedronka Koszalin |
Jar-Met Węgrów | 4 : 0 | Ball Lublin |
Supravis Group Bydgoszcz | 11 : 0 | PGK Słupsk |
Huta Bankowa Boryszew Group | 9 : 1 | Ball Lublin |
Jar-Met Węgrów | 1 : 3 | Supravis Group Bydgoszcz |
Biedronka Koszalin | 9 : 1 | PGK Słupsk |
Huta Bankowa Boryszew Group | 4 : 0 | Supravis Group Bydgoszcz |
Jar-Met Węgrów | 13 : 0 | PGK Słupsk |
Biedronka Koszalin | 2 : 1 | Ball Lublin |
Huta Bankowa Boryszew Group | 3 : 0 | PGK Słupsk |
Jar-Met Węgrów | 2 : 2 | Biedronka Koszalin |
Supravis Group Bydgoszcz | 4 : 1 | Ball Lublin |
Tabela grupy A | Punkty | Bramki | |
1. Huta Bankowa Boryszew Group | 15 | 23 – 2 | awans do II rundy |
2. Supravis Group Bydgoszcz | 12 | 20 – 6 | awans do II rundy |
3. Jar-Met Węgrów | 7 | 21 – 8 | awans do II rundy |
4. Biedronka Koszalin | 7 | 13 – 10 | awans do II rundy |
5. Ball Lublin | 3 | 6 – 19 | baraże o awans do II rundy |
6. PGK Słupsk | 0 | 1 – 39 | baraże o awans do II rundy |
| Grupa B | |
Amcor Łódź | 2 : 1 | Nova Trading Toruń |
Schumacher Bydgoszcz | 3 : 1 | MBank |
Amcor Łódź | 3 : 0 | Kiel Nowy Tomyśl |
Nova Trading Toruń | 2 : 2 | MBank |
Kiel Nowy Tomyśl | 3 : 1 | Schumacher Bydgoszcz |
Amcor Łódź | 2 : 0 | MBank |
Nova Trading Toruń | 0 : 0 | Schumacher Bydgoszcz |
MBank | 3 : 6 | Kiel Nowy Tomyśl |
Amcor Łódź | 3 : 1 | Schumacher Bydgoszcz |
Kiel Nowy Tomyśl | 1 : 5 | Nova Trading Toruń |
Tabela grupy B | Punkty | Bramki | |
1. Amcor Łódź | 12 | 10 – 2 | awans do II rundy |
2. Kiel Nowy Tomyśl | 9 | 14 – 8 | awans do II rundy |
3. Schumacher Bydgoszcz | 4 | 5 – 7 | awans do II rundy |
4. Nova Trading Toruń | 2 | 4 – 9 | awans do II rundy |
5. MBank | 1 | 6 – 13 | baraże o awans do II rundy |
6. UBS | | | |
| Grupa C | |
Ostróda-Yacht | 3 : 0 | Schumacher Wrocław |
Minimaxx Sofa Oborniki | 3 : 1 | Dekorglass Działdowo |
JTI Gostków | 1 : 0 | Cronimet PL Inowrocław |
Ostróda-Yacht | 2 : 1 | Dekorglass Działdowo |
Schumacher Wrocław | 0 : 1 | JTI Gostków |
Minimaxx Sofa Oborniki | 2 : 0 | Cronimet PL Inowrocław |
Ostróda-Yacht | 0 : 0 | JTI Gostków |
Schumacher Wrocław | 2 : 3 | Minimaxx Sofa Oborniki |
Dekorglass Działdowo | 1 : 1 | Cronimet PL Inowrocław |
Ostróda-Yacht | 3 : 1 | Minimaxx Sofa Oborniki |
Schumacher Wrocław | 0 : 3 | Cronimet PL Inowrocław |
Dekorglass Działdowo | 3 : 0 | JTI Gostków |
Ostróda-Yacht | 1 : 1 | Cronimet PL Inowrocław |
Schumacher Wrocław | 4 : 1 | Dekorglass Działdowo |
Minimaxx Sofa Oborniki | 6 : 2 | JTI Gostków |
Tabela grupy C | Punkty | Bramki | |
1. Minimaxx Sofa Oborniki | 12 | 15 – 8 | awans do II rundy |
2. Ostróda-Yacht | 11 | 9 – 3 | awans do II rundy |
3. JTI Gostków | 7 | 4 – 9 | awans do II rundy |
4. Cronimet PL Inowrocław | 5 | 5 – 5 | awans do II rundy |
5. Dekorglass Działdowo | 4 | 7 – 10 | baraże o awans do II rundy |
6. Schumacher Wrocław | 3 | 6 – 11 | baraże o awans do II rundy |
| Grupa D | |
Lek Novartis Stryków | 4 : 0 | Schumacher Grudziądz |
Tristone Wałbrzych | 1 : 3 | Vetrex Tczew |
Dell Poland | 3 : 1 | Fujitsu Łódź |
Lek Novartis Stryków | 3 : 2 | Vetrex Tczew |
Schumacher Grudziądz | 1 : 2 | Dell Poland |
Tristone Wałbrzych | 0 : 2 | Fujitsu Łódź |
Lek Novartis Stryków | 4 : 2 | Dell Poland |
Schumacher Grudziądz | 1 : 3 | Tristone Wałbrzych |
Vetrex Tczew | 1 : 0 | Fujitsu Łódź |
Lek Novartis Stryków | 1 : 1 | Tristone Wałbrzych |
Schumacher Grudziądz | 1 : 2 | Fujitsu Łódź |
Vetrex Tczew | 2 : 5 | Dell Poland |
Lek Novartis Stryków | 1 : 1 | Fujitsu Łódź |
Schumacher Grudziądz | 0 : 4 | Vetrex Tczew |
Tristone Wałbrzych | 0 : 3 | Dell Poland |
Tabela grupy D | Punkty | Bramki | |
1. Dell Poland | 12 | 15 – 8 | awans do II rundy |
2. Lek Novartis Stryków | 11 | 13 – 6 | awans do II rundy |
3. Vetrex Tczew | 9 | 12 – 9 | awans do II rundy |
4. Fujitsu Łódź | 7 | 6 – 6 | awans do II rundy |
5. Tristone Wałbrzych | 4 | 5 – 10 | baraże o awans do II rundy |
6. Schumacher Grudziądz | 0 | 3 – 15 | baraże o awans do II rundy |
Baraże o awans do II rundy
| Grupa X | |
Ball Lublin | : | UBS |
Schumacher Grudziądz | 1 : 1 | Dekorglass Działdowo |
Ball Lublin | 0 : 6 | Schumacher Grudziądz |
UBS | : | Dekorglass Działdowo |
Ball Lublin | 0 : 8 | Dekorglass Działdowo |
UBS | : | Schumacher Grudziądz |
Tabela grupy X | Punkty | Bramki | |
1. Dekorglass Działdowo | 4 | 9 – 1 | awans do II rundy |
2. Schumacher Grudziądz | 4 | 7 – 1 | |
3. Ball Lublin | 0 | 0 – 14 | |
4.UBS | | | |
| Grupa Y | |
MBank | 5 : 0 | PGK Słupsk |
Schumacher Wrocław | 0 : 1 | Tristone Wałbrzych |
MBank | 1 : 3 | Schumacher Wrocław |
PGK Słupsk | 0 : 5 | Tristone Wałbrzych |
MBank | 0 : 2 | Tristone Wałbrzych |
PGK Słupsk | 1 : 3 | Schumacher Wrocław |
Tabela grupy Y | Punkty | Bramki | |
1. Tristone Wałbrzych | 9 | 8 – 1 | awans do II rundy |
2. Schumacher Wrocław | 6 | 6 – 3 | |
3. MBank | 3 | 7 – 5 | |
4. PGK Słupsk | 0 | 1 – 13 | |
II runda turnieju
Awans do 1/4 finału, uzyskują zwycięzcy grup oraz drużyny z drugiego miejsca z najlepszym bilansem punktów i bramek.
| Grupa I | |
Schumacher Bydgoszcz | 3 : 1 | Fujitsu Łódź |
Huta Bankowa Boryszew Group | 4 : 0 | Fujitsu Łódź |
Huta Bankowa Boryszew Group | 2 : 1 | Schumacher Bydgoszcz |
Tabela grupy I | Punkty | Bramki | |
1. Huta Bankowa Boryszew Group | 6 | 6 – 1 | awans do 1/4 finału |
2. Schumacher Bydgoszcz | 3 | 4 – 3 | |
3. Fujitsu Łódź | 0 | 1 – 7 | |
| Grupa II | |
JTI Gostków | 4 : 0 | Tristone Wałbrzych |
Amcor Łódź | 3 : 3 | Tristone Wałbrzych |
Amcor Łódź | 1 : 3 | JTI Gostków |
Tabela grupy II | Punkty | Bramki | |
1. JTI Gostków | 6 | 7 – 1 | awans do 1/4 finału |
2. Amcor Łódź | 1 | 4 – 6 | |
3. Tristone Wałbrzych | 1 | 3 – 7 | |
| Grupa III | |
Vetrex Tczew | 5 : 1 | Biedronka Koszalin |
Minimaxx Sofa Oborniki | 1 : 1 | Biedronka Koszalin |
Minimaxx Sofa Oborniki | 1 : 2 | Vetrex Tczew |
Tabela grupy III | Punkty | Bramki | |
1. Vetrex Tczew | 6 | 7 – 2 | awans do 1/4 finału |
2. Minimaxx Sofa Oborniki | 1 | 2 – 3 | |
3. Biedronka Koszalin | 1 | 2 – 6 | |
| Grupa IV | |
Jar-Met Węgrów | 2 : 2 | Cronimet PL Inowrocław |
Dell Poland | 0 : 1 | Cronimet PL Inowrocław |
Dell Poland | 0 : 2 | Jar-Met Węgrów |
Tabela grupy IV | Punkty | Bramki | |
1. Jar-Met Węgrów | 4 | 4 – 2 | awans do 1/4 finału |
2. Cronimet PL Inowrocław | 4 | 3 – 2 | awans do 1/4 finału |
3. Dell Poland | 0 | 0 – 3 | |
| Grupa V | |
Ostróda-Yacht | 3 : 0 | Nova Trading Toruń |
Supravis Group Bydgoszcz | 2 : 1 | Nova Trading Toruń |
Supravis Group Bydgoszcz | 3 : 1 | Ostróda-Yacht |
Tabela grupy V | Punkty | Bramki | |
1. Supravis Group Bydgoszcz | 6 | 5 – 2 | awans do 1/4 finału |
2. Ostróda-Yacht | 3 | 4 – 3 | |
3. Nova Trading Toruń | 0 | 1 – 5 | |
| Grupa VI | |
Lek Novartis Stryków | 1 : 0 | Dekorglass Działdowo |
Kiel Nowy Tomyśl | 3 : 6 | Dekorglass Działdowo |
Kiel Nowy Tomyśl | 2 : 6 | Lek Novartis Stryków |
Tabela grupy VI | Punkty | Bramki | |
1. Lek Novartis Stryków | 6 | 7 – 2 | awans do 1/4 finału |
2. Dekorglass Działdowo | 3 | 6 – 4 | awans do 1/4 finału |
3. Kiel Nowy Tomyśl | 0 | 5 – 12 | |
Faza finałowa
Pary ćwierćfinałowe utworzone zostaną w drodze losowania.
| 1/4 finału mistrzostw | |
Lek Novartis Stryków | 2 : 3 | Cronimet PL Inowrocław |
Huta Bankowa Boryszew Group | 0 : 1 | Dekorglass Działdowo |
Jar-Met Węgrów | 0 : 1 | JTI Gostków |
Vetrex Tczew | 2 : 2 k. 2-0 | Supravis Group Bydgoszcz |
| 1/2 finału mistrzostw | |
Cronimet PL Inowrocław | 4 : 2 | Dekorglass Działdowo |
JTI Gostków | 0 : 1 | Vetrex Tczew |
| Finał | |
Cronimet PL Inowrocław | 0 : 3 | Vetrex Tczew |
| Nagrody indywidualne | |
Najlepszy strzelec | Vetrex Tczew | Dawid Tramowski |
Najlepszy bramkarz | Dekorglass Działdowo | Kamil Zasadzki |
Najlepszy piłkarz | Cronimet PL Inowrocław | Łukasz Kempski |
| Wyróżnienia | |
JTI Gostków | Sergiey Paias | |
Cronimet PL Inowrocław | Damian Kempski | |
Vetrex Tczew | Adrian Tamowicz | |
| Puchar Fair-Play | |
| PGK Słupsk | |
| Klasyfikacja końcowa | |
I | Vetrex Tczew | |
II | Cronimet PL Inowrocław | |
III | JTI Gostków | |
III | Dekorglass Działdowo | |
V | Supravis Group Bydgoszcz | |
V | Jar-Met Węgrów | |
V | Huta Bankowa Boryszew Group | |
V | Lek Novartis Stryków | |
IX – XII | Schumacher Bydgoszcz | |
| Amcor Łódź | |
| Minimaxx Sofa Oborniki | |
| Ostróda Jacht | |
XIII – XVIII | Fujitsu Łódź | |
| Tristone Wałbrzych | |
| Biedronka Koszalin | |
| Dell Łódź | |
| Nova Trading Toruń | |
| Kiel Nowy Tomyśl | |
XIX – XX | Schumacher Grudziądz | |
| Schumacher Wrocław | |
XXI – XXIII | MBank | |
| PGK Słupsk | |
| Ball Lublin | |