Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVII Mistrzostwach Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w ramach TATRY CUP w dniach 11-12 czerwca 2022 r. w Zakopanem.

Już po raz siedemnasty drużyny będą rywalizować o miano najlepszej ekipy w Mistrzostwach Polski Branży Motoryzacyjnej i TSL w piłce nożnej. W ostatniej edycji mistrzostw, która odbyła się  w Ustce, pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Superior Stalowa Wola, która w meczu finałowym pokonała Trans.Eu Wocław. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja PKC Group Starachowice, a czwarte Joyson Safety Systems Krzeszów.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu, w pełen emocji, niepowtarzalny sposób.

Jak w każdym z turniejów piłkarskich organizowanych przez naszą firmę, tak również tym razem przygotowaliśmy dla uczestników bardzo dużą ilość nagród i upominków, co dodatkowo uprzyjemni Państwu udział w zawodach. Każda zgłoszona drużyna w ramach udziału w turnieju otrzymuje NAGRODĘ GWARANTOWANĄ  w postaci bonu towarowego na sprzęt sportowy firmy JOMA. Jest to idealna okazja aby wyposażyć swoją drużynę w  stroje sportowe, dresy, bluzy czy torby sportowe. Jednocześnie każda drużyna bierze udział w walce o wartościowe nagrody rzeczowe za miejsca I – IV, oraz nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD 40 TYS. ZŁ!!! *

* Tatry Cup – Turniej Firm i Zakładów Pracy

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 maja 2022 r.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub  pocztą e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Roman Pawlik   tel. 506 494 262   roman@almar-sport.pl